Amerikan Hastanesi Güvenlik Elemanı Alımı

Amerikan Hastanesi Güvenlik Elemanı Alımı

Amerikan Hastanesi Güvenlik Elemanı Alımı

Amerikan Hastanesi Güvenlik Elemanı Alımı

Amerikan Hastanesi Personel Eleman Alımı yapıyor. Amerikan hastanesi bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere alt kısımda verilmiş olan aranan niteliklere uygun en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Sizde Amerikan Hastanesinde Güvenlik Görevlisi olarak işe başlamak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, iş tanımına, aranan niteliklere, ek bilgilere, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Aranan Nitelikler Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, En az 1 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Güvenlik Elemanları aranmaktadır.

Ek Bilgiler Organizasyondaki Yeri: Eleman Çalışma Şekli: Tam zamanlı Deneyim: 2 yıldan az Çalışma Yeri: İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye Yayınlanma Tarihi: 02. 03. 2015 Son Başvuru Tarihi: 24. 04. 2015 Sektörler: SAĞLIK-TIP Eğitim Durumu: Lise Mezunu

Amerikan Hastanesi Güvenlik Görevlisi Alımı İlanına başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.yenibiris.com/amerikan-hastanesi-saglik-hizmetleri-ve-ticaret-a-s/guvenlik-elemani-is-ilani/410750?sq=stanesi&firma=70362

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE