7 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi Yazılı Sınav Tarihi Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre bekçi alımı yapacak kurumların gerçekleştireceği yazılı sınav tarihlerinin belli olduğu açıklandı. Açıklanan duyurunun detaylarını sizler için aktarıyoruz, detaylar haberimizde...

7 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi Yazılı Sınav Tarihi Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitelerinden eş zamanlı olarak 7 bin bekçi alımına yönelik gerçekleştirilecek yazılı sınav duyurusu yayınlandı. Yayımlanan duyuruya göre adayların sınavları ne zaman yapacağını belirterek hangi koşullarda alım olacağı açıklandı. Bekçi alımı kapsamında yapılacak olan sınav 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10.00'da gerçekleşerek adayların sınava alınabilmeleri için sınavdan istenilen puanı alabilmeleri gerekmektedir. Sınav başla tarihini açıklayan kurumlar adayların 11 Ekim 2018 günü de Milli Eğitim Bakanlığı sitesinden sınav giriş belgeerinin duyurulacağını açıkladılar.

YAYIMLANAN DUYURUNUN DETAYLARI

1. Dönem olarak kabul edilen ve Çarşı ve Mahalle Bekçiliğne Giriş Sınavı kapsamı içerisinde 09-23 Temmuz 2018 tarihleri arasında şahsi olarak müracaat ederek ön başvuruyu geçen ve ardından girilen ön sağlık kontrolünden de olumlu birşekilde çıkan adayların 20 Ekim 2018 tarihinde Cumartesi günü saat 10.00'da " Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı" uygulanacağı açıklandı.

Yayımlanan duyuru için TIKLAYINIZ.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Bu alim icin sure doldu sinava gidicek adaylar icin yayinlandi.

Mehmet Nurullah  seriateş
Mehmet Nurullah seriateş - 2 yıl Önce

Ilk önce ne yapmamız lazım açıklama yaparsanız sevinirim teşekkür ler..

Fatih idareci
Fatih idareci - 2 yıl Önce

Bunun için nereye basvuracaz

orhan
orhan - 2 yıl Önce

yazılı sınav tarihi oldu ama sağlık mülakatından gecenler acıklanmadı 11 ekim de acıklanacak. yani sınava çalısın dıyorlar ama saglıktan elenmıs olabilirsiniz diyor devlet