3. Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Dolgun Maaş

Bu sene açılması beklenen 3. havalimanında görev yapmak üzere 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Göreve başlayacak adaylara dolgun maaş verilecektir.

3. Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Dolgun Maaş

Ülkemizin en büyük havalimanı inşaatı halen İstanbul'da devam ediyor. Buna göre İstanbul'da yapımı devam eden üçüncü havalimanının 29 Ekim 2018 tarihi itibari ile faaliyete başlaması gerekmektedir. Havalimanının faaliyete geçmesi ile yüz binlerce kişiye istihdamın sağlanacağı bilindiği üzere duyurulmuştu.

Buna göre 29 Ekim 2018 tarihinde açılması ön görülen 3. havalimanın da görev yapmak üzere toplam 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacak ve adaylar başvurularını gerçekleştirmeye başladı. Peki başvurular nasıl yapılır? Adaylarda hangi özeliklerin olması gerekiyor?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

İGA Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından alımı yapılacak olan 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı için adaylardan hangi şartlar aranıyor? Buna göre en az lise mezunu olmak, güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, diksiyonu düzgün olmak, insan ilişkilerinde başarılı olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, 35 yaşını geçmemiş olmak, boy kilo uygun olmak şartı aranmakta olup adaylara dolgun maaş, yemek ücreti, servis ve SGK desteği sağlanacak olup yine bay ve bayan adaylar için en fazla 4 kişilik kontenjanlı barınak imkanı da verielcektir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İstanbul üçüncü havalimanında görev yapmak üzere toplam 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre adaylar başvurularını İGA Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi resmi sitesinden, ofislerinden ya da (https://goo.gl/Cn7Gsv) linkini takip ederek müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aşık Yazar
Aşık Yazar - 5 yıl Önce

Bu kadar görkemli şaşalı ve dünyaya açılacak en büyük gümrük kapısının maaşları dolgun ne kadar dolgun + bu gibi yerlere alınacak güvenlik görevlileri neden memur statüsünden uzak tutuluyor Bence havalimanlarinin en çok işini yapan ve yaptığı iş itibarı ile öneminin ne kadar büyük olduğu ülkemizi temsil ettiği görülmemektedir Bunun yanında sivil havacılık ulusal mevzuatlarda bulunan TPSS (TARAYICI PERSONEL SERTIFIKA SARTI) BUNUN YANINDA X RAY BILGISI SIVIL HAVACILIK MEVZUATLARI GELISEN TEKNOLOJI TEROR EYLEMLERI SILAHLI DELICI ALETLET PATLAYICILAR ESRAR EROIN BILGILERI ALACAKLARI EGITIMLER SAYMAKLA BITMEYEN 150 MILYON YOLCU KAPASITESI MAL VE CAN GUVENLIGI KORUYACAK KISILER NEDEN DEVLET MEMURU OLMUYOR OLAMIYOR DOLGUN DENILEN MAAS 2300 TL SEVIYELERINDE DOLGUN ISE BU DEVLET REKLAM YAPIYOR DEMEKTIR BENCE 3000 TL DEN ASAGI ARTI DEVLET MEMURLARININ HAKLARI IKRAMIYESI MESAILERI SAAT BASI BIRE 3 OLMASI GEREKIYOR HAVALIMANININ HAKKINI VEREN BU KISILERIN HAKLARINI DEVLET VERMESI GEREKIYOR TONLARCA MEVZUAT ALINMAYAN SERTIFIKA CALISMA IZINLERI KALMAYAN AMA HAKLARI VERILMIYOR AVRUPADA HER SERTIFIKANIN SENELIK UCRETLERI 12 AYA BOLUNEREK MAASLARA DILIMLENIR BUNUN YANINDA BASLANGICTA OLSA DUNYA DILLERI BIR DIL BIR INSAN VE BUNUN SENELIK 7000 TL DIL PARASI KULLANILAN CIHAZ VE SERTIFIKA SAYISI DA BU NA EKLENIRSE SIZ BANA SOYLERMISINIZ DOLGUN MAAS NE KADAR ACIKLASINLAR BILELIM TASERON OLMAYALIM POLIS ASKER GUMRUK MUHAVAZA MEMURLARI GIBI DEVLET BIZE SAHIP CIKSIN SIRKETLERE EZDIRMESINLER BIZI
SAYGI VE SELAMLARIMLA
ASIK YAZAR

Recep çilingir
Recep çilingir - 5 yıl Önce

Sayın yetkililer lütfen şu yaş sınırını kaldırınız 35 yaş üstü olan kişilerin çalışma hakkı yok mu

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

yine yaş 35 gecmesin diyorr.yahuu iyi de 4 yil lisans 2 yil yukseklisans.sonra yillarca kpss.yani yas 35 gecmesin de ne olsun yahuu

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

İş bakımından oldukça güzel yalnız hayvan mı güvenlik mi alıyorlar açıklamayı okuyunca kalacak yer 4 kişilik barınak diye anlatılmış insanlarla dalgamı geçiliyor barınak benim bildiğim hayvanların kaldığı yer. Yazının düzeltilmesi dileğiyle

KRALL
KRALL - 5 yıl Önce

Piyasada güvenlik personeli bulamıyorlar , birde şart kosmaktan geri kalmıyorlar , Allah akıl fikir versin,,,

Adam
Adam - 5 yıl Önce

Dolgun maaş nedir la

Nurettin
Nurettin - 5 yıl Önce

Maaşı yazmayın sakın,nasılsa keriz çok,,bedavaya çalışırlar.

Seymanur
Seymanur - 5 yıl Önce

Başvurular nerden ypioruz