Ziraat Bankası Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Erişime Açıldı!

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan ilanda 235 personel alımının yapılacağı açıklanmıştı. Başvuruların alınmasının ardından sınav giriş belgeleri erişime açıldı. Peki adaylar giriş belgelerine nasıl ulaşabilecek? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Ziraat Bankası Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Erişime Açıldı!

Ziraat Bankası internet üzerinden yayımladığı bir ilanla farklı kadrolara olmak üzere toplamda 235 personel alımının yapılacağını duyurmuştu. 20 Haziran 6 Temmuz tarihleri arasında ise adaylar başvuruda bulunmuştu ve başvuru ücreti olarak 100 tl ödemişlerdi. Başvuruların ardından sınav giriş belgeleri de adayların erişimine açık hale getirildi. Peki adaylar bu sınav giriş belgelerine nasıl erişebilecek?

İŞTE DETAYLAR

Sınavda uygulanacak olan konular ve detaylar ise şu şekilde: Birinci Kadro; Sınav süreci yazılı ve mülakat olarak 2 aşamalı olacak, Çalışma yeri İstanbul, Adayların mezuniyet durumuna göre idari ve mühendislik olarak 2 farklı yazılı sınav düzenlenecek, yazılı sınav Anadolu üniversitesi tarafından Ankara ve İstanbul'da 11 Ağustos saat 9.30'da yapılacak, banka gerektiği takdirde önceden duyuru yaparak sınav yerlerinde değişiklik yapabilecek, mülakat banka tarafından yapılacak, şartları sağlayan ve sınav ücretini yatıran bir aday öğleden sonra olan sınavlardan birine de başvurabilecek. İkinci Kadro; Sınav yazılı ve mülakat olarak iki aşamalı olacak, Çalışma ili Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş ve Ziraat Yatırım A.Ş için İstanbul, Ziraat Katılım Bankası A.Ş. için ise tabloda belirtilmiştir, Yazılı sınav Ankara ve İstanbul'da 11 Ağustos saat 14.00'de her şirket için ortak tek oturumda gerçekleşecek. Üçüncü Kadro; Sınav süreci yazılı ve mülakat olarak 2 aşamalı olacak, Çalışma ili İstanbul, Yazılı sınav Ankara ve İstanbul'da 11 Ağustos saat 14.00'de. Giriş yerlerine buradan ulaşabilirsiniz. https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
fbk
fbk - 3 yıl Önce

ben sınav giriş belgemi bulamıyorum