Zabıtalar Seyyar Satıcılara Meydan Dayağı Attı

İstanbul’un Fatih ilçesinde zabıtalar ve seyyar satıcılar arasında kavga çıktı. Bu gün saat 12:00 sılralarında çıkan kavgada zabıtalar, seyyar satıcılara adeta meydan dayağı attı. 50’ye yakın zabıta görevlisinin saldırdığı seyyar satıcılardan bir genç uzun süre zabıta görevlilerinden dayak yedi. Görüntüler vatandaşlar tarafından da kaydedildi. İşte ayrıntılar...

Zabıtalar Seyyar Satıcılara Meydan Dayağı Attı

Zabıtalar Seyyar Satıcılara Meydan Dayağı Attı

İstanbul Fatih'te bir grup seyyar satıcı zabıtalar tarafından meydan dayağı yedi. Radikal'de yer alan görüntüler, dün cep telefonuyla Vezneciler'de çekildi. Adını bildirmeyen bir vatandaşın söylediklerine göre saat 12:00 da bir grup zabıta ile seyyar satıcı arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında içlerinden bir zabıta ayağı kayarak düşünde iki grup kavgaya tutuştu. Bunun üzerine zabıtalar olay yerine ekip arkadaşlarını çağırdı. İddalara göre, araçlardan inen 50 cşvarında zabıta görevlileri, elindeki sopalarla 5 seyyar satıcıya dayak atmaya başladılar. Görüntülerde zabıta olduğu anlaşılan bir kişinin, bir genci döverek yere düşürdüğü, dayak yiyen gencin uzun zaman yerde kaldığı görülüyor. Bu sırada etraftan çığlıklar duyuluyor. Ardından görüntülerde Fatih Belediyesi'ne ait olan zabıta araçları görünüyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE