Yüksek Sesle Konuşan Gençleri Bacaklarından Vurdu

Sakarya'da 60 yaşındaki adam yüksek sesle konuştuğu iddia edilen iki genci bacaklarından vurdu. Olaydan sonra kaçan İrfan Kocatepe isimli vatandaş her yerde aranıyor.

Yüksek Sesle Konuşan Gençleri Bacaklarından Vurdu

Sakarya'da  60 yaşındaki adam yüksek sesle konuştuğu iddia edilen iki genci bacaklarından vurdu. Olaydan sonra kaçan İrfan Kocatepe isimli vatandaş her yerde aranıyor.

Olay, saat 14.00 sıralarında, Adapazarı Karaağaç Bulvarı’nda bir işhanında meydana geldi. İşhanında işyeri bulunan İrfan Kocatepe, iddiaya göre çay ocağında kadın arkadaşlarıyla oturan Necip Aydemir ve Eyüp Doyağan’ı yüksek sesle konuşmamaları için uyardı.

İrfan Kocatepe ile 2 kişi arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. İrfan Kocatepe üzerinde bulunan tabancasını çıkartarak Necip Aydemir ve Eyüp Doyağan’ı bacaklarından vurdu.

Daha önce karıştığı suçlardan infazı olduğu belirlenen İrfan Kocatepe araçla olay yerinden kaçtı. Yaralılar 112 Acil  ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından kaldırıldıkları Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındılar. Polis, İrfan Kocatepe’yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 23:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE