Yüksek Seçim Kurulu YSK Taşerona Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıkladı!

Yüksek Seçim Kurulu YSK taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıkladı. Taşeron sonuçları duyuruldu peki sorgulama ekranına adaylar nasıl ulaşabilir?

Yüksek Seçim Kurulu YSK Taşerona Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıkladı!

Ülkemizin önemli kurumları arasında yer almakta olan Yüksek Seçim Kurulu YSK bünyesinde de çok sayıda taşeron işçi istihdam etmekteydi. Taşeron işçiler için çıkarılan yasa kapsamında işçilerin kamuya alınacağı müjdesi verilmiş ve adaylar başvurularını yapmıştı.

Taşeron işçileri 12 Ocak 2018 tarihine kadar görev yapacaklarını kurumlara giderek taşeron başvurularını gerçekleştirdi ve taşerona kadro başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekledi. Kurumlar taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıklarken İşin Olsa ekibi olarak bizlerde sizlere açıklanan taşeron listelerini anlık olarak ilettik. Bugün YSK'da taşeron sonuçlarını açıkladı.

YSK TAŞERON SONUÇLARINI AÇIKLADI

Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından kamuoyuna yapılan duyuruya göre taşerona kadro başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Buna göre hangi işçilerin kazandığı ve hangi işçilerin kazanmadığına yönelik detaylı bilgi Yüksek Seçim Kurulu YSK'nın resmi sitesi aracılığı ile verildi. Peki adaylar taşerona kadro başvuru sonuçlarına nereden bakabilecek, taşeron sonuçları nasıl öğrenilecek?

Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından yapılan açıklama ile taşerona kadro sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Buna göre sonuçlarını öğrenecek olan adayların //www.ysk.gov.tr/tr/duyuru/i%CC%87lan/6052 linkini kopyalaması tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve sorgulamalarını da yapması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 00:16
YORUM EKLE