Yine Sosyal Medyanın Diline Düştü! Çaycı Hüseyin Öldü mü?

Sosyal medyada düzenli olarak çaycı hüseyin öldü haberi yine gündemin en üstüne taşındı. Alparslan Özmol konuya yeni bir açıklık getirdi. Çaycı hüseyin öldümü? koronodan öldü haberleri doğru mu işte son gelişmeler.

Yine Sosyal Medyanın Diline Düştü! Çaycı Hüseyin Öldü mü?

Alparslan Özmol namı değer çaycı hüseyin sosyal medyada düzenli olarak öldü haberleri yine insanların kafalarını karıştırmayı başardı. Sosyal medyada hızla yayılan paylaşımlarda çaycı hüseyin koronavirüsten öldü haberleri yapıldı. Paylaşımların ardı arkası kesilmeyen, gündemin ilk sırasına geldi.

ÇAYCI HÜSEYİN ÖLDÜMÜ YİNE GÜNDEME GELDİ!

Çocuklar duymasın dizisindeki çaycı karakterini canlandıran Alparslan Özmol ben ölmedim bu tarz iddialar sürekli çıkıyor Düzenli olarak ölüyorum açıklamalarını yaptı. Son olarak Ağustos ayında yine sosyal medyada hızla yayılan iddiaların arkasından siz hiç merak etmeyin ben size ölünce haber vereceğim esprisi yapmıştı.

ÖLÜMLE MİZAH OLMAZ

Sürekli öldürüyorlar bende panik atak oldum bir gün gerçekten öleceğim kimse inanmayacak dedi. Mizah ölümle olmaz bazen geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum değerlendirmesi ile sosyal medyada hızla yayılan haberlere tepki gösterdi.

Alparslan Özmol (çaycı hüseyin kimdir?) Özmol, 20 filim ve dizide rol aldı. En çok sevilen karakteri ise çocuklar duymasın dizisinde oynadı. Çaycı hüseyin lakabıyla kısa sürede ün kazandı. Kantinci seyfo, damar osman, adem kara hüsnü rollerini canlandırmıştı. Ayrılsak’da beraberiz, en son babalar duyar, Reyting Hamdi, en iyi arkadaşım, güldünya, hakkını helal et, komedi Türk, çorp söküğü, yalancı romantik, pulsar gibi pek çok projede yer alan ünlü oyuncu 1976 Almanya Hamburg doğumludur.

YORUM EKLE