Yerli Otomobile Muhalefet Partileri ve Ünlüler Ne Yorumlar Yaptı?

Yerli otomobil tanıtımı 27 Aralıkta yapıldı. Peki muhalefet partileri ne söyledi, ünlüler yerli otomobil hakkında nasıl açıklamalar yaptı?

Yerli Otomobile Muhalefet Partileri ve Ünlüler Ne Yorumlar Yaptı?

Yerli otomobilin büyük tanıtımı 27 Aralık 2019 tarihinde yapıldı. Milli gururumuz olan yerli araç hakkında bir çok cepheden açıklamalar yapıldı ve konu hakkında bazı başlıklara değinildi. Buna göre hangi ünlü ne söyledi, muhalefet partilerinden nasıl yorumlar yapıldı? Yerli otomobil hakkında olumsuz yorum yapıldı mı? Yerli otomobil için ne yorumlar yapılıyor.

YERLİ OTOMOBİL HALK CEPHESİ YORUMLARI

İşin Olsa ekibi olarak tek tek tüm sosyal medya hesaplarında kişisel yapılan yorumları inceledik. Öyle ki yerli otomobile halk büyük destek veriyor. Özellikle Twitter üzerinden olumsuz yorum yapanlara büyük yüklenmelerin olduğu ve yorumların anında kaldırıldığı görülmektedir.

YERLİ OTOMOBİL MUHALEFET CEPHESİ YORUMLARI

Hemen yukarı bölüme muhalefet cephesinden nasıl yorumlar yapıldığını aktardık.

Siz yerli otomobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Yerli otomobil hakkında yorum yapmayan siyasi partiler hakkında ne düşüyorsunuz?Yorumlarınızı bizimle iletir misiniz?

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE