Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Belli Oldu! Beklenenden Daha Ucuz!

Türkiye'nin merakla beklediği yerli otomobil fiyatı açıklandı. TOGG aracının 3 ayrı segmentte alabilecekler boş full ve dolu versiyonu fiyatları haberde!

Yerli Otomobil TOGG'un Fiyatı Belli Oldu! Beklenenden Daha Ucuz!

Yerli otomobil TOGG fiyatları açıklandı beklenenden daha ucuz!

Türkiye'nin yerli otomobili girişim grubu tarafından başlatılan ve 2019 Aralık ayında  muhteşem bir organizasyonla tanıtımı gerçekleştirilen geçtiğimiz haftalarda ise fabrikanın temelinin atıldığı TOGG için son dakika gelişmesi yaşandı.

Yerli otomobil fiyatları belli oldu.  Fiyatlar beklenenden daha ucuz olarak müşterilerle buluşacak. Yapılan açıklamada boş fiyatı 180 bin TL oldu. Araç 25 bin dolara satışı gerçekleştirilecek. Dolu paketteni almak isteyen müşterilerin 30 bin dolar yani 216 bin TL ödemeleri gerekli olacak. TOGG Full fiyatı ise 35 bin dolar yani 250.000 TL olacağı ifade edildi. Henüz rakamlar resmi kaynaklarca doğrulanmasa da merakla beklenen yerli otomobilin fiyatı için Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın aktardığı bilgiler bu yönde oldu.

TOGG PERSONEL ALIMI;

Ayrıca arabanın pil garantisi 8 yıl olacağı bakım giderlerinin çok çok düşük ücretlerde bulacağı ifade ediliyor. Araç 2022 yılında yollarda kullanıma başlanacak. Yerli otomobille ilgili yeni detaylar olduğunda aktarmaya devam edeceğiz. Diğer yandan Kocaeli fabrikalarında istihdam edilmek üzere yeni personel alımları başvurusu başladı. Üniversite mezunu ve lise mezunu genel başvuru ile Mühendis alımı idari işlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. TOGG'un yeni eleman alımı kadrosunda yer almak isteyen adayların başvurularını nasıl yapacaklarını daha detaylı olarak öğrenmek için aşağıdaki linki tıklamaları yeterli olacak.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanlış yönlendirmeyin
Yanlış yönlendirmeyin - 2 yıl Önce

Bu ne kardeşim sanki habertürk yazarı ne halt. Dikkatede bile alınmaması lazım

Serkan küçük
Serkan küçük - 2 yıl Önce

Çok ucuz biraz daha yükseltin birde yerli