Vodafone, Türk Telekom, Türkcell 6 GB Hediye İnternet! Eba Eğitim Desteği!

Türkiye'nin en büyük 3 operatörü Türk Telekom Turkcell ve Vodafone Milli Eğitim Bakanlığı EBA uygulaması üzerinden eğitim Bilişim ağına yönelik olarak hediye internet desteği veriyor ücretsiz internet desteği detayları ve MEB açıklaması gelişmeler haberden

Vodafone, Türk Telekom, Türkcell 6 GB Hediye İnternet! Eba Eğitim Desteği!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün katıldığı bir programda yeni eğitim ve öğretim dönemine ait önemli detaylar paylaştı. 2020-2021 eğitim döneminde uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitimler ne zaman başlanacağını uygulamaların nasıl olacağına detaylarını aktardı. Konu ile ilgili detayları aşağıdaki haberimizden görebilirsiniz. Diğer bir gelişme ise Vodafone Turkcell ve Türk Telekom tarafından internet paketi olmayanlara yönelik olarak eğitim desteği verilecek. Bu kapsamda her öğrenciye 6 GB internet müjdesi öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

İLGİLİ HABER; Okullar 21 Eylül'de Açılacak mı? Yüz Yüze Eğitim Hangi Sınıflara Olacak! Kota 2 Katına Çıktı!

VODAFONE, TÜRKCELL VE TÜRKTELEKOM 6 GB ÜCRETSİZ İNTERNET;

EBA TV İnternet eğitim Bilişim ağı kampanyası açıklaması geldi. Türkiye'de faaliyet gösteren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone müşterileri ile Türk Telekom altyapısını kullanan BİMcell Teknocell gibi hatlarda da 6 GB HEDİYE İNTENRET uygulaması bekleniyor. Bakan Selçuk müjdeyi bugün katıldığı bir programda verdi. Açıklamasında bugün operatörler ile görüştük eğitimle ilgili kotaların iki katına çıkacağını aktardı.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Bilindiği gibi 2019 ve 2020 eğitim ve öğretim döneminde Okulların tatil edilİP uzaktan eğitime geçirmesinin ardından operatörler 3 GB internet desteği verdiler. Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi ve eba.gov.tr adresinden Eba uygulamaları üzerinden kullanılabiecek. Hat sahiplerine İnternet otomatik olarak tanımlanacak. Hat kullanan vatandaşların Eba TV ücretsiz internet başvurusu için herhangi bir talepte bulunmaya başvuru yapmaya ve herhangi bir işlem yapmaya gerek olmayacak. Ayrıca aylık olarak yenilenecek faturalı ya da faturasız kurumsal olan tüm müşteriler bu destekten yararlanabilecekler. Operatörlerin Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmelerinin tamamlanmasının ardından müşterlerine yöenlik bir açıklama yapması bekleniyor. Operatörler  hediye internet kampanyası açıklamasını aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE