Uzman Erbaş Jandarma Komando ve Asayiş Jandarma Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş, uzman çavuş rütbeli Jandarma Komando ve Jandarma Emniyet Asayiş alımları ne zaman yapılacak?

Uzman Erbaş Jandarma Komando ve Asayiş Jandarma Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde sahada aktif olarak operasyon faaliyetlerini sürdürmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı iç güvenlikten sorumlu olduğu gibi sınır dışı operasyonlardan sorumlu Türk Silahlı Kuvvetleri TSK'nın yetmediği alanlarda da sınır dışı operasyonları ile destek sağlamaya devam etmektedir.

Operasyonların bel kemiği rütbelerinden bir tanesi olan uzman erbaş, uzman çavuş personelleri hem sınır içi hemde sınır dışında başarılı operasyonlar gerçekleştirmekte olup ihtiyaçlar halinde İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş Jandarma Komando ve Jandarma Emniyet Asayiş alımı gerçekleştirmektedir. Peki yeni Jandarma Komando ile Jandarma Emniyet Asayiş alımları ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Jandarma Genel Komutanlığı normalde çok sık alım yapmaktaydı. Öyle ki ilanların birisinin başvuru süresi dolması ile yeni bir ilan daha yayımlanırdı ancak bu sene sadece subay ve astsubay için ilan yayımlandı ve uzman erbaş yani uzman çavuş rütbesi için ilan yayımlanmadı. Peki Jandarma Komando ve Jandarma Emniyet Asayiş alımları ne zaman yapılacak?

Buna göre net tarih henüz belli değil, fakat İçişleri Bakanı Süleyman Soylu her sene 25 bin, 30 bin personel alımı yapılacağını söylemişti. Öyle ki yakın zamanda hazırlanacak olan Jandarma Komando ve Jandarma Emniyet Asayiş alımı ilanlarının personel temin bölümü üzerinden duyurulması bekleniyor. İlanlar yayımlandığında haberdar olmak için lütfen bizleri takip etmeye devam ediniz.

DİĞER ASKERİ İLANLAR BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 10:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duran
Duran - 5 yıl Önce

Geçen sene bu zamanlar nerdeyse adaylar sınava girecekti aöa şimdi alım ilanı bile yok. Güya mart ayında alım olacaktı boş haberler çıkıyor sürekli milli savunma bakanlığı sürekli alım yapıyor ben askere gitmedim daha bu alımın bi an önce açılmasını istiyorum lütfen sesimizi duyun artık.

Murat
Murat @Duran - 5 yıl Önce

bende askere gıtmedim yaşım 25 üniversite okudum ama iş bulamıyorum aslında bu işi çok yapmak istiyorum çok gecikti ilanların yayınlaması bende senın gıbıyım

Anıl
Anıl - 5 yıl Önce

İlkokul mezunu bir sürü genç var eli silah tutan lise mezunu şartını iptal edip bu gençlerin önünü açmalısınız artık

Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

Sayın bakanım binlerce gencimz var ozman olmak istiyo siz diplamaya baglıyosunuz terür örgütüyle catışacak adam diplamaya neyapaca bizim ünümüzü acın bizde ozman olmak istiyoruz vatınımız hizmet etmek istiyoruz....

Ahmet Adiyaman
Ahmet Adiyaman - 5 yıl Önce

Ilkokul ve Ortaokul mezunlarida alinmali Artik

kardeşlerim bu 2017/10 uzman erbas sonuclari ne zaman aciklanacak
kardeşlerim bu 2017/10 uzman erbas sonuclari ne zaman aciklanacak - 5 yıl Önce

2017/10 uzman erbassonuclari nezaman aciklaancak

Cevat
Cevat @kardeşlerim bu 2017/10 uzman erbas sonuclari ne z - 5 yıl Önce

2017 10 uzman erbaş sonucları egıtımde olan arkadasım var 13 temmuz da egotımlerı bıtıyor ona gore

Burhan
Burhan - 5 yıl Önce

Geçen sene 90 dogumlulari alan jandarma bukezde ilk okul alıyor ama 93 istiyor bunu ya 91-92 yapın ben ve arkadaşlar bı yaştan kaybediyoruz

ali yılmaz
ali yılmaz - 5 yıl Önce

Yas sinirini 91 yapilsin 1 yasla kaybediyoruz orta okul mezunlari birsey olamiyacaklarmi

Hasan
Hasan - 5 yıl Önce

Lise mezunu sartını koyup binlerce orta okul mezunun onunu niye kapıtıyorsunuz herkese eşit sans tanınmalı bu sacmalıga bı son verilsin