Ünlü Modacı Nur Yerlitaş Hayatını Kaybetti! Nur Yerlitaş Kimdir?

Moda dünyasının yakından tanıdığı ve bir dönem TV8 ekranlarında işte benim stilim programında jüri koltuğunda oturan Nur Yerlitaş vefat etti. Nur Yerlitaş kimdir? neredir? yaş kaç, cenazesi nerede defnedilecek. İşte son detaylar

Ünlü Modacı Nur Yerlitaş  Hayatını Kaybetti! Nur Yerlitaş Kimdir?

Son Dakika! geçtiğimiz yıl tedavi gören ünlü Modacı Nur Yerlitaş  Hayatını Kaybetti!

Moda dünyasının yakından tanıdığı ve bir dönem TV8 ekranlarında işte benim stilim programında jüri koltuğunda oturan Nur Yerlitaş vefat etti. Nur Yerlitaş kimdir? Bir çokünlü isimlerin moda daınışmanlığını ve kıyafet tasarımlarını da yapan yerlitaş, nerelidir? yaş kaç, cenazesi nerede defnedilecek? Henüz yakınları tarafından bu konuda bir açıklama yapılmadı.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

Bir dönem tv 8 ekranlarında jüri koltuğunda bulunan Yerlitaş'ın geçtiğimiz yıldan beridir tedavi gördüğü açıklanmıştı. Asıl ismi Nuray olan Yerlitaş'In 1955 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldiği ve anne tarafından arap, babası ise laz olduğu ifade edilmiştir. Kariyerine İtalya’da başlamıştır. İlk olarak aksesuar satışı yaptığı ve kendi butiğini açtığı, tasarım işine devam ettiği işte benim stilim yarışmasında jüri üyeliği yaptığı bilinmektedir. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Yerlitaş ünlü isimlerinde moda kıyafet tasarımlarını da yapan bir modacıdır. Bu isimler arasında Ebru Gündeş Seda Sayan gibi isimler gelmektedir.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 16:18
YORUM EKLE