Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 3 Bin 840 Memur Alımı Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesindeki PTT, TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü KGM toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacak.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 3 Bin 840 Memur Alımı Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan kamu kurumları açık pozisyonları için memur ve sözleşmeli personel alımları gerçekleştirmektedir. İlanlar yayımlanmadan genel olarak müjdeli haberler Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından duyurulmaktadır.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Posta, Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü KGM'nin toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi kurum kaç memur alımı yapacak ve detaylar nedir.

HANGİ KURUM KAÇ MEMUR ALACA

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile üç kamu kurumunun toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi kurum kaç memur alımı yapacak.

PTT - 2 Bin 500 Memur
KGM - 640 Memur
TCDD - 700 Memur

PTT 2 Bin 500 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz
TCDD 700 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz
KGM 640 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz

Yukarıda belirtilmiş olan linkleri takip ederek alım ilanlarını detaylı olarak görebilir, alımların ne zaman yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cagdas
cagdas - 2 yıl Önce

seneyede bırakın hepsini bu yıl almayın yavvv :(

mülakatçı
mülakatçı - 2 yıl Önce

ASİL listeler daha ilan hazırlanır iken kurum içi bakanlık köfte hazır bile pişti çoktan, ilk maaşları bilem yatmıştır. Sözde FETÖ ile mücadele var, İşe alım komisyonları hep Cemaaatçilerden, ne yani bir FETÖ uğruna Milyonluk Cemaat mi heba edilecekti, daha da güçlendirildi, ödüllendirildi FETÖ den döndükleri için, açık olan şu ki Cemaatçi değilsen bir hiçsin Türkiyemizde