TV8 Dizüstü Bilgisayar Kampanyası! Haydi Şimdi'ye Başvuru Nasıl Yapılır? Acun Ilıcalı'dan Eğitim Desteği

TV8 ekranlarında 20 Eylül 2020 tarihli uzaktan eğitime destek için dizüstü bilgisayar kampanyasına destek yağıyor. Acun Ilıcalının sunduğu Haydi şimdi programında bilgisayar bağışı nasıl yapılır? Yapılan bağışlardan nasıl faydalanabilir?

TV8 Dizüstü Bilgisayar Kampanyası! Haydi Şimdi'ye Başvuru Nasıl Yapılır? Acun Ilıcalı'dan Eğitim Desteği

Pandemi olarak ilan edilen salgın sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitime başaldı. Yüz yüze eğitimleri 21 Eylül 2020 tarihinde ilkokul 1. sınıflarda ve anaokulunda başlayacak. Uzaktan eğitimde bilgisayarı olmayan tableti olmayan öğrencilere destek yine Acun Ilıcalı'dan geldi. TV8 ekranlarında yayımlanan haydi şimdi programında dizüstü bilgisayar dağıtımları yapabilmek için para yardımları yapıldı. tv8 dizüstü bilgisayar yardımı başvurusu nasıl yapılır?

TV8 ACUN ILICALI DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KAMPANYASI! HAYDİ ŞİMDİ!

ilköğretim, ortaöğretim ve lise ihtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitime Milli Eğitim Bakanlığı Eba Destek merkezlerinden eğitimlere bağlanabilecekler. Bunun yanı sıra evde eğitime devam eden kişi sayısının fazla olduğu ailelerde aynı anda bilgisayardan eğitim almaları gerekli olacağından bu konuda bir destekte Acun Ilıcalı'dan geldi.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR BAĞIŞI NASIL YAPILACAK?

100 bin tl ve üzeri bağış yapmak için tv8 telefon numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.

Kızılay.org adresi üzerinden kredi kartı ile Türk Kızılay mobil üzerinden Türk kızılay çağrı merkezinden bağış yapılabilecek.

EĞİTİM yaz 2868'e göndererek 10 Tl bağış yapabilirsiniz.

Yardım başvurusu yapmak için iki farklı yöntem bulunuyor. 100 bin tl üzeri yardım yapmak isteyen hayırseverler TV8 canlı yayınına bağlanabilecekler.  0212 987 30 71 telefon numarasından canlı yayına bağlanabilecekler.

Yurt dışındaki vatandaşlar için açıklanan hesap numaraları üzerinden bağış yapabilecekler.

https://www.kizilay.org.tr/Bagis/BagisYap/192/uzaktan-egitime-yakin-destek

İHTİYAÇ SAHİPLERİ BİLGİSAYAR NASIL ALABİLECEK?

TV8 ekranlarında açıklanan yardım kampanyasından toplanan nakit paralar ile bağışların nasıl yapılacağı henüz açıklanmadı. Diğer yardım kampanyalarına da başvuru yapmak için Haluk Levent'in Başkanlığını yaptığı AHBAP 100 bilgisayar dağıtımı yapıyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 00:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiğdem
Çiğdem - 3 yıl Önce

Acun abi ben ve kardeşim okuyoruz ama bende kardeşim ihtiyacımız var ne olur bizede gönder Acun abin ne olur

Neva ünal
Neva ünal @Çiğdem - 3 yıl Önce

Acun abi ilkokul2.snıfa gidiyorum böbrek efeksiyonu geçirdim okul açılsa bile ailem beni okula yollamıyacak virüs kaparım diye derslerimden geri kaldım tabletim ve bilgi sayarım yok sizden yardım talep ediyorum

Zehra
Zehra @Çiğdem - 3 yıl Önce

Merhaba acun bey iki çocuğum var kızım 6 ci sınıfa gidiyor oğlum 3cu sınıfa gidiyor ama bilgisayarımız yok bizde bilgisayar istiyoruz kiradayiz yardım edin

Çiler engin
Çiler engin - 3 yıl Önce

Çok çaresizim çocuğuma hiç birşey yapamıyorum

Memet
Memet - 3 yıl Önce

Acun abi internette nasıl kaydedilebilexeğimiz yazmıyo nasıl kaydedebiliriz kendimizi nasıl ck ihtiyacım vat

Songul urper
Songul urper - 3 yıl Önce

İki kardeşim ortaokula gidiyo ve bende üniversite 1.sınıfım hiçbir şekilde canlı ders alamıyoruz bize ve bizim gibi ihtiyaç sahibi kardeşlerime yardım ediceğiniz için teşekkür ederiz

Reyhan yanık
Reyhan yanık - 3 yıl Önce

Merhaba Acun kardeşim ikş tane torunum var ben bakıyorum anneleri vefat etti yardımcı olursanız tablet için çok teşekkğr ederim rica ediyorum sizden ikiside okuyor bende anlamıyorum yardımcı olursanız çok dua ederim sşze tşk.

ismail
ismail @Reyhan yanık - 3 yıl Önce

Merhaba Acun bey iki çocuğum var soruyorlar bilgisayar ne zaman gelecek diyorlar ben de mecburen yarın gelecek diyorum hep geçiştiriyorum lütfen bize de bilgisayar gönderin Canlı derslere giremiyoruz .

Hakan ÇAMUŞ
Hakan ÇAMUŞ - 3 yıl Önce

3 çocuğum var ikisi okuyor hergun bilgisayar soruyorlar hergun yalan soylemek zorunda kalıyorum en azından 1 tane bile olsa idare ederler banada verirmisiniz rica etsem acun bey

Neşe
Neşe - 3 yıl Önce

Uzaktan eğitim için haydi şimdi kampanyasında çocuğumun eğitimi için yararlanmak istiyorum

Alpay Tarık Güleç
Alpay Tarık Güleç - 3 yıl Önce

Sevgili Tv8 emektarları;
Bu sene üniversite sınavım var, umarım bu yaptığınız anlamlı bağış projeniz benim veya benim gibi ihtiyacı olan, ulusumuzun geleceği olan gençlere bir umut olur.
Kolay gelsin..
Saygılar :)