Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 177 Memur Ataması Yapacak!

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlara 177 kişilik memur alımı yapacak.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 177 Memur Ataması Yapacak!

Kanun Hükmünde Kararnameler ile bilindiği üzere iki yeni ilçe kuruldu. Bu ilçeler için kamu kurumlarına memur ve personel atamaları gerçekleştirilecektir. Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü kurumuna KHK ile toplam 177 kişilik personel ataması kadrosu ihdas edildi.

Buna göre geçtiğimiz günlerde yayımlanan resmi gazetede Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğüne farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplam 177 kişilik personel ataması kadrosu oluşturulmuştur. Peki hangi pozisyonlar için atama yapılacak detaylar nedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 177 kişilik personel ataması yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel ataması yapılacak.

Tabip - 72 Personel
Sağlık Tenikeri - 30 Personel
Sağlık Memuru - 30 Perosnel
Ebe - 15 Personel
Hemşire - 30 Personel

Yukarıda Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünün hangi pozisyon için atama yapacağı ve alım yapılacak personel sayısının ne olduğu hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

BAŞVURULAR

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğüne KHK kararı ile toplam 177 kişilik personel ataması için kadro verildi. Peki başvurular nasıl yapılacak. Şu an için Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü her hangi bir personel alımı ilanı yayımlanmadı. Öte yandan alımların bir bölümünün kurum içi nakledilme ile bir bölümünün ise açıktan ya da merkezi atama ile yapılması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 2 yıl Önce

Bilgi için teşekkürler, ios uygulama istiyoruz