Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğünden Lisans Mezunu Adaylara Müjdeli Haber

Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü memur atamalarında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 25 memur alımı yapacak.

Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğünden Lisans Mezunu Adaylara Müjdeli Haber
Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yıl içerisinde yapılan merkezi atamalarda memur alımları yapmaktadır. Bu alımlarda her mezun için kadro çıkartmaya çalışan kurum 2016  yılının ikinci ve son merkezi ataması olan KPSS 2016/2 ile de memur alımı yapacak. Tüm kadrolarını lisans mezunu adaylar için ayıran kurum lisans mezunlarına müjdeli haber verdi. Ancak ortaöğretim ve önlisans için kadro ayrılmayarak bu alanda kadro bekleyenlere üzücü haber verildi.

Önlisans ve Ortaöğretim'e Kadro Ayrılmadı

Yayımlanan tercih kadroları incelendiğinde Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğünün memur alımı yapacağı görüldü fakat önlisans ve ortaöğretim mezunlarına kadro ayrılmadığı öğrenildi. Buna göre;

Lisans Mezunu : 25 Kişi
Orta Öğretim Mezunu: Alım Yok
ÖnLisans Mezunu : Alım Yok

Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sadece yukarıda belirtilen alanlar için alım yapılacak. Ortaöğretim ve önlisans mezunları 21 Aralıkta başlayan tercihlere başvuramayacak ve alımlar sadece lisans mezunu adaylar için yapılacak.

YORUM EKLE