Tüm Türkiye Geneli Bekçi Alımı Yapılacak Mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü bekçi alımları sürüyor. Peki tüm Türkiye geneli bekçi alımı yapılacak mı? Bekçi alımları hangi iller için yapılacak mı? Bütün şehirler için bekçi alınacak mı?

Tüm Türkiye Geneli Bekçi Alımı Yapılacak Mı?

Emniyet Genel Müdürlüğünün eskiden bulunan bekçi kadrosu daha sonradan bilindiği üzere kaldırılmıştı. Ancak bekçi kadrosunun olması gerektiği fark edildikten sonra Emniyet Genel Müdürlüğüne tekrar çarşı ve bekçi kadrosu ihdas edildi. Buna göre aralıklarla yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnameler ile EGM'ye 14 bin 500 kişilik bekçi kadrosu ihdas edilmiştir.

Emniyet Genel Müdürlüğünün bekçi alımları ne zaman yapılacak ve bekçi ilanı tarihleri beli oldu mu aramaları yapılırken sonunda ilk olarak İstanbul daha sonra Trabzon ve Gaziantep illeri bekçi ilanı yayımladı. Şimdi akıllara şu soru geldi. Tüm Türkiye geneli, her şehre bekçi alımı yapılacak mı?

HER İLE BEKÇİ ALINACAK MI?

İşin Olsa ekibimize çok sayıda aday her ile, her şehre bekçi alımı yapılacak mı sorusunun sorduğu için bu içeriği sizler için özel olarak yaptık. Peki her ile bekçi alınacak mı? Buna göre hali hazırda Türkiye'nin dört bir yanında bekçiler bulunmakta olup EGM'nin kadrosunun güçlenmesi adına bekçi alımları yapılıyor.

Bunun yanı sıra şu anda ilk aşama da terör bölgesinin oluşabileceği, eylemlerin yükseldiği, nüfusu kalabalıklaşan iller için bekçi alımları yapılacak. Ancak daha sonraki dönemler de Türkiye'nin dört bir yanı için bekçi kadrolarının artırılması beklenmektedir.

BEKÇİ İLANLARINI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 3 yıl Önce

devlet memuru olmak için illa askerlik yapmış olmak mı gerekiyor aldıgımız diplomaların bir önemi yok mu? lütfen sesimize ses olun askerlik şartı istemeyin

ayse
ayse - 3 yıl Önce

Diyarbakir icin bayan bekçi alımı olsun lütfen

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Şanlı urfada alim neden olmuyorki

EYÜP TAŞIN
EYÜP TAŞIN - 3 yıl Önce

D.BAKIRDA ALIM OLACAK MI LISE MEZUNU KALDIRILSIN LUTFEN 0531 778 33 41 VATANIMI VE MILLETTI SEVIYORUM

Yücel
Yücel - 3 yıl Önce

Askerlik şartı kaldırılsın

Deniz
Deniz - 3 yıl Önce

Önce askerliginizi yapın sırf askere gitmemek için okul uzatın sonra niye askerlik sarti var diye aglayin biz essekmiyiz gittik aslanlar gibi yaptık hiç boşuna

Ahmet  i
Ahmet i - 3 yıl Önce

Mardinde alinim olacakmi acaba biran once verin artik bize bu mujdeyi ne olursunuz

aydin
aydin - 3 yıl Önce

Şanlı Urfa bekçi alımı olmayacak mi