Ticaret Bakanlığı Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı!

Ticaret Bakanlığından son dakika memur alım sonuçları açıklandı. Adaylar uzun bir zamandır beklemiş olduğu açıklama nihayet geldi. Mülakat sonuçlarına göre kazanan adaylar evrak teslimi yapacak!

Ticaret Bakanlığı Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı!

Ticaret Bakanlığına yapılacak olan personel alımı için mülakat sonuçları nihayet açıklandı. Bilindiği gibi İşin olsa ekibi olarak adayların sesini duyurmuş ve sonuçların ne zaman açıklanacağını sormuştuk. Ticaret Bakanlığına 1750 memur alım mülakat sonuçlarının 2 ay gibi bir süre sonra açıklandığı bilgisini sunmak istiyoruz. Bakanlığın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada  istenilen evrakları elden yada posta yolu ile ulaştırmaları istenildi. 

MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI!

21 Haziran - 20 Temmuz tarihleri arasında yapılan sözleşmeli personel alım mülakat sınavını kazanan adaylardan muayene memuru ve büro personelini kazanan adayların, Ek-1 Nolu dilekçe ile birlikte, diploma veya geçici mezuniyet belgesi, adli sicil ve araştırma kaydı belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durumu belgesi, 4 adet vesikalık fotoğraf, mal bildirim, belgelerini istenildi. Adayların yapılan açıklamadaki detayları incelemeleri ve istenilen belgelerde elden yada posta yolu ile gönderecekler için önemli detaylar içerdiğini belirtmek istiyoruz. 

Ayrıca 2. grupta yer alan muhafaza memurları olarak atanan adaylar için sağlık raporu istenildi. Kazanan adaylar için istenilen evrakları ve diğer detayları aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. 

Sonuçlar ve duyuru detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 18:47

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derin Yarefzade
Derin Yarefzade - 2 yıl Önce

Güzel bir iş yapıyorsunuz da editörleriniz yazım yanlışlarına dikkat etse bir de.

Xkemal
Xkemal @Derin Yarefzade - 2 yıl Önce

Derin, ben yazım yanlışı göremedim. Sonuçları bir an önce duyurmak için yazım yanlışı varsa da hoş görmek lazım. İyi iş çıkarıyorlar

Semih Varol
Semih Varol @Derin Yarefzade - 2 yıl Önce

Bu kadar büyük bir hizmette kusur aranmaz bence...