THY Turkish Airlines 19 Mayıs Hatıra Bileti ile Samsun'a Yolculuk

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Türk Hava Yollarından Samsun'a hatıra bilet uygulaması başlatıldı. Kısa sürede 2.5 milyon bilet verildi.

THY Turkish Airlines 19 Mayıs Hatıra Bileti ile Samsun'a Yolculuk

19 Mayıs kutlamaları Koronavirüs nedeniyle farklı etkinliklerle kutlanacak. Türk Hava Yolları Firmasının bugüne özel hatıra uçuşu etkinliği açtı ve www.harihiyolculuk.com internet sitesi oluşturdu. Buradan alınacak 19 Mayıs hatıra bilet ile 19 Mayıs hep birlikte kutlama etkinliğinde koltuk bilgisi sefer sayısı bilgileri ile özel bilet oluşturuluyor.

Türk Hava Yolları Ceo'su Yahya üstün yaptığı açıklamada 2.5 milyon yolcu tarihi yolculuk için siteye girişi yaptığını açıkladı. Bu uçakta tüm Türkiye olacak hatıra biletinizi alın ve hep birlikte 19 Mayısı kutlayalım açıklaması yapıldı.

BİLET NASIL ALINACAK?

www.tarihiyolculuk.com adresine girişi yapmanız, Uçuşa katıl demeniz, isim ve soy isim bilgisini girerek tamam butonuna ya da uçuşa katıl butonuna basmanız bilet oluşturmak için yeterli olacaktır.

Turkish Airlines açıklamasında "19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz. Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 07:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz özlan
Filiz özlan - 4 ay Önce

Rize samsun