Terhis Şartı Olmadan Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak! Başvuru Tarihi Duyuruldu

Jandarma Genel Komutanlığı terhis şartı olmadan Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımı yapacak. Başvuru tarihleri duyuruldu. Peki JÖH aranacak şartlar nedir, kimler başvurabilir detaylar nedir.

Terhis Şartı Olmadan Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak! Başvuru Tarihi Duyuruldu

İç güvenlik konusunda başarılı operasyonlara imza atmaya devam eden ve İçişleri Bakanlığı bünyesine bağlı bulunmakta olan Jandarma Genel Komutanlığı açık pozisyonları için çok sayıda askeri personel alımı gerçekleştirmektedir. Jandarma Genel Komutanlığı askeri personel alımı ilanları kurum tarafından hazırlanarak ilan edilmesi için resmi internet sitesinin duyurular bölümüne iletilmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı sonunda merak ile beklenen terhis şartsız ve yaş şartı esnetilmiş uzman erbaş, uzman çavuş, askeri personel alımı ilanını yayımladı. Buna göre JÖH alımı başvuru tarihleri öğrenildi.

BAŞVURU TARİHİ DUYURULDU

Jandarma Genel Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Jandarma Özel Harekat (JÖH) askeri personeli alımı yapacak. Buna göre terhis şartsız alımlar ne zaman yapılacak derken müjdeli haber geldi ve JÖH alımı ilanı kamuoyuna duyuruldu. JÖH alımı ilanı bekleyen adaylar 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren başvurularını gerçekleştirebilecektir.

JÖH ve ASAYİŞ ALINACAK

Jandarma Genel Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu Jandarma Özel Harekat Komandosu (JÖH) ve Jandarma Asayiş Emniyet alımı yapacak. İlgili ilanlara başvurabilmek için adayların en az lise mezunu olması gerekmekte olup başvuruların başlaması ile sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

DİĞER ASKERİ İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes
Enes - 3 yıl Önce

Bu mesleğe sakın para için girmeye çalışmayın, umduğunuzu bulamazsınız. Polis ile sakın karıştırmayın, Polis il merkezi ve sınırları içinde görevlidir. Jandarma ise il dışı, ve Sınır ötesi operasyonlar da mutabıkdır. Yani polislerimizden biraz daha riskli ve fazla çalışırlar. Bu işi: Vatan,Devlet,Bayrak ve Din aşkı yüksek olanlar yapabilir. Aylarca, haftalarca evinize dönemeyebilirsiniz, gece-gündüz demeden dağlarda çatışmalara girebilirsiniz. O yüzden önce vicdanınızı, cesaretinizi,imanınızı ve kalbinizi sorgulayın ona göre adım atın...

vatan delisi
vatan delisi - 3 yıl Önce

PÖH OLAMADIK İNŞALLAH JÖH OLURUZ AMİN.

Bozkurt
Bozkurt - 3 yıl Önce

06.01.1998 doğumluyum başvurabilirmiyim yardımcı olurmusunuz

ismail
ismail - 3 yıl Önce

Bütün şartları uyuyor.4 aralıkta mülakatı başlayacak tamam da ben 15 aralıkta birliğime teslim olmam gerekiyor.14 aralığa kadar mülakat a çağırıldığım taktirde de nitelik belgesi alamamış olacağım ve bu şekilde mülakata gideceğim.Yok 14 aralıktan sonraya gün verirse de askerde olacağım ve kısa sürelik asker olmam nitelik belgesi almama engel olurmu kazanırsam gidebilirmiyim.Özellikle bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Nafiz
Nafiz - 3 yıl Önce

Benim girdiğim lojistik uzman erbaş sınavı açıklanmadi 2 ay oldu Bunada giricem

Nafiz son
Nafiz son - 3 yıl Önce

Benim girdiğim lojistik uzman erbaş sınavı açıklanmadı 2 ay oldu Bunada giricem

Nafiz son
Nafiz son - 3 yıl Önce

Benim girdiğim lojistik uzman erbaş sınavı açıklanmadı .2 ay oldu Bunada giricem.hshsshsjjsne

Eren
Eren - 3 yıl Önce

Sözleşmeli mi joh