TEİAŞ KPSS 2017/1 Atamasında Yerleşecek Adayların Alacağı Ücretleri Duyurdu!

KPSS 2017/1 merkezi atamalarında Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi toplam 163 memur ataması yapacak. Ataması yapılacak memurların alacağı ücretler açıklandı.

TEİAŞ KPSS 2017/1 Atamasında Yerleşecek Adayların Alacağı Ücretleri Duyurdu!

Ölçme, Seme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri ssitemi aracılığı ile çok sayıda farklı kamu kurumu toplam 2 bin 780 kişilik memur ataması gerçekleştirmektedir.

Buna göre KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamalarında memur alımı yapacak olan kurumlardan bir tanesi Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketidir. TEİAŞ farklı mezuniyetlerden toplam 163 kişilik kamu personeli alımı yapacak. Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesinde istihdam edecek olan adayların alacağı maaşlar hakkında duyuru yapıldı.

VERİLECEK MAAŞLAR

Mühendis 4.158,94 TL 
Mühendis (B seviye YDS tazminatı dahil) 4.335,72 TL 
Mühendis (vardiyalı) 4.260,03 TL 
Mühendis (vardiyalı) (B seviye YDS tazminatı dahil) 4.441,86 TL 
Mimar 4.158,94 TL
Tekniker 3.333,43 TL 
Memur 3.102,43 TL 
Not: Net maaşlar, %15 vergi diliminde ve bekar personele göre hesaplanmıştır.

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesine ÖSYM tarafından düzenlenmekte olan KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları ile ilgili 163 kadroya yerleşecek olan adayların alacağı maaşlar belirtilmiştir. Maaşlar bekar personele göre hesaplanmış olup personelin evli olması ve mesleğinde başarılı olması daha fazla maaş alacağı anlamına gelmektedir.

TEİAŞ 163 kişilik kamu personeli alımı ilanına müracaat edecek olan adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Aday İşlemleri Sistemini takip ederek müracaatlarını ilgili kadrolara göre yapması gerekmektedir.

TÜM ATAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE