Tedbirler Artıyor Tarım Bakanlığından Korona Virüs (COVİD-19) Açıklaması Geldi!

Tarım ve Orman bakanlığından az önce korona virüs açıklaması geldi. Bakanlık o mekanlarında tedbirlerinin arttırıldığını belirtti. İşte gelen o açıklama.

Tedbirler Artıyor Tarım Bakanlığından Korona Virüs (COVİD-19) Açıklaması Geldi!

Az önce aldığımız bilgiye göre Tarım ve Orman bakanlığıda Korona Virüsüne sessiz kalmadı. Bakanlık tarafından yayımlanmış olan duyuruya göre yemekhanelerde kısıtlama getirildiği belirtildi.

Bildiğiniz gibi Korona Virüsü tüm avrupa, asya ve amerika kıtaları hatta tüm dünya'ya yayılmış durumda. Binlerce ölüm vakası ve yüzbünlerce virüs vakası var. Şüpeli sayılarda artıyor ve henüz aşısı bulunmayan virüs için tüm dünya harekete geçti. Söz konusu COVİD-19 adlı virüs için Ülkemizde hizmet veren Tarım ve Orman Bakanlığıda sessiz kalmadı. Yapılan açıklamaya göre kbakanlığın bünyesinde çalışan memur ve personel adaylarına yemekhanelerde verilen yemeklere kısıtlama geldi ve kamuda hizmet verenler yemekhane ortamında yemek yemiyecekler. Ancak yemekler paket halinde gelecek.

BAKANLIKTAN GELEN AÇIKLAMA:

Koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında Başkanlığımıza bağlı yemekhanelerde öğle yemeği hizmeti 18.03.2020 tarihinden itibaren kumanya paket olarak dağıtılacak, yemekhanelerde toplu yemek yenilmesine izin verilmeyecektir.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 22:58
YORUM EKLE