TCDD 700 Memur Alımı Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan TCDD'nin 700 memur alımı yapacağını duyurmuştu. Alım ile ilgili gelişme var mı?

TCDD 700 Memur Alımı Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından geçtiğimiz ağustos ayında personel alımına ilişkin önemli açıklamalar yapılmıştı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Devmiryolları (TCDD)'nin memur alımı yapıp yapmayacağı hakkında duyuru yapmıştı.

Buna göre TCDD 700 memur alacak. İlgili açıklama Bakan Ahmet Arslan tarafından geçtiğimiz ay yapıldı. Peki TCDD memur alımı ne zaman yapılacak. Bu konu hakkında her hangi bir detay ya da bilgi var mı?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

TCDD 700 personel alımı yapacak. Ancak alıma ilişkin Bakan Ahmet Arslan ve TCDD'den her hangi bir tarih duyurusu yapılmadı. Alımların 2017 yılı içerisinde yapılması beklenmektedir fakat bir türlü tarih verilmedi. Umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde TCDD personel alımı hakkında kamuoyuna duyuru yapılır ve akıllarımızda ki sorular giderilir. Peki TCDD 700 memur alımı hangi pozisyonlar için yapılacak.

POZİSYONLAR BELLİ OLDU MU

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan TCDD'nin 700 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştu fakat personel alımının ne zaman yapılacağını ve pozisyonların ne olduğunu duyurmadı. Henüz alımlar hakkında net bir bilgiye sahip değiliz. En kısa süre içerisinde İşin Olsa ekibi olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından ya da TCDD'den açıklama yapılmasını umut ediyoruz.

NOT: TCDD 700 Memur alımı ilanı henüz yayımlanmamış olup alımın yapılacağı geçtiğimiz ay Bakan tarafından müjdelenmiştir. Adaylar talep ettiği için haberin tekarr gündeme getirilmesi için içeriği tekrar yayına aldık. Saygılar / Sevgiler.

TÜM ATAMALARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 13:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
aras
aras - 3 yıl Önce

arkadaş ben raylı sistemler okumuşum, birileri orman mühendisi diyor, kusura bakma kardesim senin değil benim hakkım o iş

Serhat krmzli
Serhat krmzli - 2 yıl Önce

Allah aşkına TCDD 700 memur alımı ilanını artık yayınlayın neredeyse 1 yıl olacak bekle bekle nereye kadar bakanda açıklama yapmıyor madem alım olmucak neden alım yapcaz deyip umutlandırıyorsn

cezmi
cezmi - 3 yıl Önce

evet müjde verilmişti teşekkürler lütfen artık alımlar yapılsın özel sektöre girmiyorum sırf bu ilan için

Saim Çakır
Saim Çakır - 3 yıl Önce

Bekliyorum 5333388674

Sirin
Sirin - 3 yıl Önce

Orman endüstri müh unutmazlsr insAllah

Sirin
Sirin - 3 yıl Önce

Orman endüstri müh unutmazlsr insAllah

Ali umran
Ali umran - 3 yıl Önce

İnşAllah en kısa zaman da açıklanır bizde ne yapacağımızı biliriz elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz

Şfk
Şfk - 3 yıl Önce

Orman mühendisinin tcdd ne işi var