Tatil Haberleri Art Arda Geliyor! (17 Ocak 2019 Kar Tatili İlan Edilen İl ve İlçeler)

17 ocak 2019 tarihi itibariyle uygulanacak kar tatillerine yönelik haberler art arda gelmeye başladı. Kar tatili ilan edilen il ve ilçelerin güncel listesine haberimizden ulaşabilirsiniz...

Tatil Haberleri Art Arda Geliyor! (17 Ocak 2019 Kar Tatili İlan Edilen İl ve İlçeler)

Olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime kısa süreli ara verildi. Her gün olduğu gibi, 17 Ocak 2019 tarihi için de kar tatili olan il ve ilçeler listesine sitemiz isinolsa.com üzerinden güncel olarak ulaşabilirsiniz. Tüm kar tatili haberlerinden ilk siz bildirim almak için mobil uygulamalarımızı indirebilir, Android ve iOS telefonlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İŞTE KAR TATİLİ HABERLERİNİN GELDİĞİ İL VE İLÇELER


KASTAMONU
Kastamonu’ya bağlı ilçelerden Taşköprü’nün tamamında ve Araç’ta Yatılı Bölge İlkokulu haricindeki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Valilikten yapılan açıklamaya göre aynı zamanda Daday ve Çatalzeytin’de taşımalı sistemde eğitime bir gün ara verildi.
TOKAT
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre olumsuz hava koşulları nedeniyle öğleden sonra il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.

Niğde

Olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde okullar tatil ilan edildi.

Gün içerisinde güncel kar tatili ilan edilen iller listesi

Günün ilerleyen saatlerinde başka il ve ilçelerden de kar tatilleri haberlerinin gelmesi bekleniyor. Güncel olarak bu haberimizden kar tatili ilan edilen il ve ilçelerin listesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Listeyi gün içerisinde gelen bildirimlere göre güncelleyecek ve sizlere ulaştıracağız.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 16:33
YORUM EKLE