Taşerona Kadro Ne Zaman Verilecek? Referandum Sonrasına Mı Kaldı!

Taşeron işçiler merak ile ne zaman kadro alacağını araştırıyor. Taşerona kadro ne zaman verilecek, taşerona kadro referandumdan sonrasına mı kaldı? Taşeron yasası hakkında haberler.

Taşerona Kadro Ne Zaman Verilecek? Referandum Sonrasına Mı Kaldı!
Bilindiği gibi ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan pek çok kuruluşta istihdam etmekte olan taşeron işçi kadro almak istiyor. Taşerona kadro verilmesi ile ilk etapta 100 - 150 bin işçiye kadro verilmesi ve toplam da bir milyona yakın adayın kadro alması beklenmektedir.

Bir milyona yakın aday taşerona kadro açıklamasını bekliyor ve ne zaman kadro alacağını merak ediyor. Peki taşerona kadro ne zaman verilecek? Taşerona kadro referandum sonrasına mı kaldı? Taşeron yasası hakkında gelişmeler ve son dakika haberleri nedir?

MECLİSTE ONAYLANMASI GEREKİYOR

Taşerona kadro yasasının hazırlanması ile birlikte yasanın onaylanması için Türkiye Büyük Millet Meclisine taşınması ve buradan da onayın alınması beklenmektedir. Meclise taşerona kadro yasasının sunulması ile onaylanması bekleniyor ancak meclise halen taşerona kadro yasası sunulmadı.

MECLİS TATİLE GİRİYOR

Türkiye Büyük Millet Meclisi 21 Mart 2017 tarihi ile tatile girecek ve tatil referandum'a kadar sürecek. Yani meclis 21 Mart 2017 - 16 Nisan 2017 tarihleri arasında tatile girmiş olacak ve bu süre zarfında her hangi bir görüşmenin yapılması beklenmektedir.

21 Mart'a kadar taşerona kadro yasasının sunulması görüşülmesi ve onaylanması gerekiyor ki işçilere kadro verilsin ancak bu kadar kısa süre içerisinde taşerona kadro yasasının meclise sunulması beklenmiyor. Kısacası taşerona kadro verilmesinin referandumdan sonraya kaldığı tahmin edilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

su kadroyu verin artık yeter herkes magdur!

Sedat
Sedat - 4 yıl Önce

Evet icinde siz sabirli olun

Alexander Grant
Alexander Grant - 3 yıl Önce

Merhaba herkes, EGO LC, Avrupa Petrol Kredisi Kredisi Şirketi'nin direktörü Alexander Grant'tir ve bu şirket, daha az ayrıcalıklı olana yardımcı olmak için gönüllü olan, bankada bir kredi alamayan gönüllü bir kuruluştur ve ayrıca herhangi bir şirkete ve birçok kişiye borç veririz Daha fazla bugün E-posta uygulamak için: oilgasloancompany01@gmail.com