Taşerona Kadro Ne Zaman Verilecek? Bakan Açıklama Yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama ile taşerona kadro ne zaman verilecek sorusunun yanıtı verildi. Taşeron işçiler ne zaman kadro alacak.

Taşerona Kadro Ne Zaman Verilecek? Bakan Açıklama Yaptı

Ülkemizde farklı kurumlarda istihdam etmekte olan yüz binlerce taşeron işçi için çok önemli bir dönem başlıyor. Buna göre işçiler taşeron yasası kapsamında başvurularını yaptı, onay alan işçiler taşerona kadro sınavına katıldı ve sonuçların büyük bir bölümü açıklandı.

Buna göre kamuoyuna taşerona kadronun ne zaman verileceğine yönelik farklı tarihler verimeye devam ederken pek çok işçinin de bu açıklamalardan dolayı kafası karışmaktadır. Peki taşerona kadro ne zaman verilecek. Taşerona kadro verilme tarihi hakkında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından önemli bir açıklama yapıldı.

TAŞERONA KADRO TARİHİ AÇIKLANDI!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama da taşeron işçilere kadronun 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile verileceği ve bu tarih hakkında algı operasyonlarının yapılmaya çalışıldığını duyurdu. Buna göre kamu kurumları resmi internet siteleri aracılığı ile kadro alacak taşeron işçilerin kesin listelerini yayımlamaya devam ediyor.

İşin Olsa ekibi olarak bizlerde taşerona kadro kesin tarihi açıklanan kurumların duyurularını sizlerle paylaşmaktayız. Buna göre taşeron işçiler görev yapacakları kurumların resmi internet sitelerinden yayımlanan kesin listeleri takip ederek kadro alıp alamayacaklarını öğrenebilir.

TÜM HABERLER BURADA

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 22:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet nerde
Adalet nerde - 5 yıl Önce

Kitler neden unutuldu sayın bakanlar ne cabuk unuttunuz cumhur başkanımızın sözlerini

Zeko
Zeko - 5 yıl Önce

Belediyede calisan kiralik soferler 70 takildi red aldik lutfen bunlarida duzeltin sayin Bakan

Hülya
Hülya - 5 yıl Önce

Kitler kadro bekliyor sozunuzu tutun sayin cumhurbaskanim

Narin tatoğlu
Narin tatoğlu - 5 yıl Önce

Allah aşkına biz devlet hastanesi yemekhane mutfak çalışanları ne olucaz başvurularımız red aldı kurban olurum cevap verin

İçi  Boş kadro
İçi Boş kadro - 5 yıl Önce

Adana büyükşehir belediyesi hala güvenlik ve arşiv soruşturmasında sınav bitti çoğu valilik tarafından red aldı

Belediyeciler adalet bekliyor
Belediyeciler adalet bekliyor - 5 yıl Önce

Belediye çalışanlarına niye tam kadro verilmedi bakanım. 750 kadro verdik diyonuz ama görülen 450 belediler a firmasindan b firmasinami gecti

aahmet
aahmet - 5 yıl Önce

Kit bit neden unutuldu neden kimse el atımıyor ne tayin hakları var ne kadro ne özlük haklar ne iştir asıl işi yapmasına rağmen hak olan bu kadro tayin hakları neden verilmiyor bu ne adalet izmir b ş b eshot izulaş neden kimse denetlemiyor asıl işi yapanlar biziz bu sesi duyun artık binlerce çalışan var burda bizi harcamayı bırakın hem kadro hem tayin hakkımızı elimizden almayın bizi başkalarına mahkum etmeyin