Taşerona Kadro Başvuruları Nasıl ve Nereye Yapılacak? Başvuru Formu ve İstenen Belgeler Evraklar

Taşerona kadro başvuruları 2 Ocak 2018 tarihinde başlıyor. Peki taşerona kadro başvuruları nasıl, nereye yapılacak, hangi belgeler istenilecek, başvuru formu nedir, istenilen evraklar nelerdir? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları paylaşıyoruz.

Taşerona Kadro Başvuruları Nasıl ve Nereye Yapılacak? Başvuru Formu ve İstenen Belgeler Evraklar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının öncülüğünde yapılan tüm görüşmeler sonunda sonuç verdi ve taşeron işçilerin kamuya geçiş için işlemleri artık başlıyor. Yüz binlerce işçi yapacakları başvuruların ardından kesin olarak kamuya geçecek ve daimi işçi olarak görevlerini yerine getirecektir.

Taşerona kadro başvuruları 2 Ocak 2018 - 11 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Peki taşerona kadro başvuruları nasıl yapılacak, nereye yapılacak, hangi evraklar ve belgeler isteniliyor, başvuru formu nedir? İşte tüm gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

TAŞERONA KADRO BAŞVURU DETAYLAR!

1-) Taşerona Kadro Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları 2 Ocak - 11 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

2-) Taşerona Kadro Başvuruları Nereye Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları işçilerin çalıştıkları alt iş veren kurumlarına değil istihdam edecekleri kurumlara yapılacaktır.

3-) Taşerona Kadro Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Taşerona kadro başvuruları gerekli evrakların tamamlanması, formların doldurulması ile istihdam edilecek kurumlara yapılacaktır.

4-) Taşerona Kadro Başvurularında Hangi Evraklar İsteniyor?

Taşerona karo başvurularında 5 adet vesikalık fotoğraf, emekli ya da yaşlılık aylığı almadığına dair belge, sicil belgesi, başvuru sahibinin eklemek istediği belgeler sertifikalar, öğrenim durumu, en son çalıştığı nitelik evrakları istenmektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan gerekli evrakları tamamlayarak kadro alacak işçiler başvurularını 11 Ocak 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuru formunu aşağıdaki linkten adaylar bulabilir.

TAŞERONA KADRO BAŞVURU FORMU
TAŞERONA KADRO SÜREÇ TAKVİMİ DUYURULDU

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA - ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 3 yıl Önce

Bizim hala kapsam dahilinde olup olmadığımız belli değil bunu nerden nasıl öğreneceğiz onu da bilmiyoruz. Karayollarında asıl işçiyiz ama ubm adına yani müşavir firma ile söZleşmemiz var ubm alacak listede de almayacak listede de yok, karayolları alacak listede var . Bilginiz var sa yardımcı olur musunuz

özkan
özkan - 3 yıl Önce

ibb ismekte kadroya geçen kurumlar arasında mı?

Cezmi
Cezmi - 3 yıl Önce

Baş vurular nasıl yapılıyor ve nereye baş vuracağız