Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları! Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanıyor!

Taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. İşin Olsa ekibi olarak taşeron başvuru sonuçlarını açıklayan tüm kurumları sizlere iletiyoruz.

Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları! Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanıyor!

Türkiye'nin farklı bölgelerinde istidam etmeye devam etmekte olan taşeron işçiler bilindiği üzere kamuya geçirilmek üzere müracaatlarını tamamladı. 11 Ocak 2018 tarihine kadar yapılan başvuruların ardından şimdi gözler taşerona kadro başvuru sonuçları, taşeron başvuru sonuçları'na çevrildi.

Buna göre farklı kamu kurumları taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıklamaya devam ediyor. Taşeron başvuru sonuçlarını İşin Olsa ekibi olarak bizlerde anlık olarak takip etmeye devam ediyoruz ve yeni kurumların taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıklaması ile sizlere gerekli bilgileri veriyoruz. Peki şu ana kadar hangi kurumlar taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

TAŞERON SONUCU AÇIKLANAN KURUMLAR HANGİLERDİR?

Bir milyon 20 bin civarı taşeron işçi kamuya geçirilecek. Buna göre kurumlar taşeron sonuçlarını açıklamaya devame diyor. Peki taşeron sonucu açıklanan kurumlar hangileridir? Şu ana kadar Hakkari - Hakkari Belediyesi, Ankara - Batı Adliyesi, Nevşehir - Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane - İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep - Polis Meslek Eğitim Mekezi, Kocaeli - Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, İzmir - İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Konya- Orman Bölge Müdürlüğü, Denizli - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars - Aile İl Müdürlüğü kamu kurumları taşeron kadro başvuru sonuçlarını açıkladı.

Yurt geneli farklı kamu kurumları resmi internet sitesi, bağlı olduğu kurumun sitesi ya da valilik siteleri aracılığı ile taşeron başvuru sonuçlarını açıklıyor. İşin Olsa ekibi olarak sonuçları anlık olarak takip ediyoruz. Yeni taşerona kadro başvuru sonucu açıklanan kurumlar oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 22:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 5 yıl Önce

Hatay İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Hassa Belediyesi

Akp 1 kasim şartını neye dayanarak kaldirdiniz vaad
Akp 1 kasim şartını neye dayanarak kaldirdiniz vaad - 5 yıl Önce

Dun 1 günlüğüne kadro veriliyorsa bu şerefsizliktir benim hakkimi yiyeceksiniz 1 kasim 2015 seciminde secime 1hafta kala tasarruf altinda işimize son verildi bize vaad vereceksiniz söz namus sözü vereceksiniz isten cikartacakdiniz adalet deninilince akp gelir $ 1 kasim sonrasi işe girenlere kadro vaadi verilmedi reis bosbakan adaletiniz bumu 6 yil emek verdik ama 1gun calisana kadro adaletsizler Allah size bırakmayacak