Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklanıyor! Taşeron Sonucu Açıklanan Tüm Kurumların Listesi

Taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanıyor. İşin Olsa ekibi olarak taşeron başvurusu sonucu açıklanan tüm kurumların listesini sizlere detaylı bir şekilde açıklıyoruz.

Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklanıyor! Taşeron Sonucu Açıklanan Tüm Kurumların Listesi

Yurt geneli istihdam faaliyetlerine devam etmekte olan taşeron işçiler kamuya geçecek. Buna göre kamuya geçmek isteyen taşeron işçiler başvurularını 11 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirdi. Bu tarihten sonra şimdi adayların tamamı gözlerini taşerona kadro başvuru sonuçlarının açıklanamsını bekliyor.

Kurumlara göre taşeron başvuru sonuçları açıklanıyor. İşin Olsa ekibi olarak bizlerde tüm kurumları anlık olarak takip etmeye çalışıyor ve taşerona kadro başvuru sonuçları açıklandığı gibi sizlere haberleri iletiyoruz. Buna gçre taşeron sonucu açıklanan tüm kurumların listesini paylaşıyoruz. Hangi kurumlar taşeron sonucu açıkladı? Taşerona kadro sonucu açıklanan kurumlar hangileridir?

TAŞERON SONUCU AÇIKLANAN KURUMLAR

Şu anda göre yurt geneli çok sayıda kamu kurumu taşeron sonucu açıkladı. Peki taşerona kadro başvuru sonuçları açıklandı mı? Taşeron sonucu açıklanan kurumlar hangileridir? Muş - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Ankara - Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Bazı İllerin Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlükleri, Sakarya Üniversitesi, Muğla - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü, Amasya - Taşova Belediye Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Ankara - Sosyal Güvenlik Kurumu, Hakkari - Hakkari Belediyesi, Ankara - Batı Adliyesi, Nevşehir - Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane - İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep - Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli - Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, İzmir - İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Konya- Orman Bölge Müdürlüğü, Denizli - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars - Aile İl Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Yeni taşerona kadro başvuru sonucu açıklanan kurumlar oldukça bu içeriklerimizi güncellemeye devam edeceğiz. İlgili taşeron başvuru sonuçları kamu kurumları tarafından duyurulmakta olup İşin Olsa ekibi olarak bizlerde bu duyuruları takip etmeye çalışıyoruz.

KADROSU AÇIKLANAN KURUMLARI LÜTFEN YORUM OLARAK GÖNDERİNİZ

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 13:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 5 yıl Önce

Sayın yetkililer şubatta emekliligi dolan biri kadrodan yararlanabiliyormu lutfen insanlara yardim edin yazık kadro dan vazgeçtim isimden olacagim

Adil
Adil - 5 yıl Önce

Rapourlularda listede varmi

Mehmet.tansel
Mehmet.tansel - 5 yıl Önce

ANKARA.ALTINDAĞ.bekediyesi.taseron.kadro.listesini.istiyoruz.teşekür.ederim

Fatih
Fatih - 5 yıl Önce

Malatya kredi yurtlar kurumu

turgay
turgay @Fatih - 5 yıl Önce

inşAllah daimi kadoru olur kardesim Allah gonlune gore versin

ibrahim
ibrahim - 5 yıl Önce

Samsun bafra açıklandımı

Ali Osman
Ali Osman - 5 yıl Önce

DSİ 5 bölge aciklandimi

Adil şasmaz
Adil şasmaz - 5 yıl Önce

Rapourlularda listede varmi

misafir
misafir - 5 yıl Önce

aile ve sosyal politikalar bakanlığının ki açıklandımı