Taşeron İşçilerine İkramiye Ücretleri Ne Zaman Yatırılacak? Taşerona Prim İkramiyesi Ödeme Tarihi

Kadro alan 900 bine yakın taşeron işçi ikramiye ücretlerinin ne zaman yatırılacağını merak etmeye devam ediyor. Peki taşerona prim ödemesi, ikramiye ödemesi ne zaman yatırılacak?

Taşeron İşçilerine İkramiye Ücretleri Ne Zaman Yatırılacak? Taşerona Prim İkramiyesi Ödeme Tarihi

Hükümet, Maliye Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yaptığı çalışmalar ile taşeron işçilere kadro verilmesi için önemli bir çalışma başlatıldı ve sürecin olumlu gelişmesi ile birlikte 900 bin civarı işçiye devlet güvencesi verildiği Bakan Jülide Sarıeroğlu tarafından duyurulmuştu.

Buna göre taşeron işçilere kadro verilecek açıklamaları yapılırken, süreç devam ederken hükümet cephesinden yapılan açıklama da taşeron işçilere ikramiye ücretinin verileceği belirtilmişti. Yani kadro alan taşerona prim ödemesi, ikramiye ödemesinin yapılacağı müjdelenmişti. Peki taşeron işçilerine ikramiye ücretleri ne zaman yatırılacak?

İKRAMİYE PARASI NE ZAMAN ÖDENECEK?

2 Nisan 2018 tarihi itibari ile 900 bin civarı işçiye devlet güvencesi verildi. Pek çok işçi artık aracı firma ile muhatabını kesip sözleşmesini devlet ile kamu kurumları ile yaptığı için sevinçli olduğunu duyurmuştu. Kadronun verilmesinden sonra işçiler gözlerini ikramiye haberlerine çeviri.

Peki taşeron işçilerine ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek, taşerona ikramiye prim parası ne zaman yatırılacak? Buna göre bu soruların yanıtına ilişkin net bir tarih bulunmuyor ancak seçim öncesi taşeron işçilere müjde verilebilir mi henüz bilinmiyor fakat seçim öncesi müjdenin verilebileceği beklenmektedir. Yine taşerona ikramiye ücretleri haberleri, gelişmeleri oldukça sizlere bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak
Burak - 2 yıl Önce

Hep yalan yandas basin ayni ilanlari verip duruyor halbuki sirkette aldigimizdan daha az maas aliyoruz

kadrolu taşeron
kadrolu taşeron - 2 yıl Önce

şirketten aldığımız maaştanda düşük aldık nasıl kadro kimse bir şey anlamadı

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Kadro aldık maaşlarımız neden düştü bu nasıl bi işter anlayabilmiş deilim bu nasıl kadro kadrolu işçi hiç bi iş yapmaz alır 3.200 maas bütün işi biz yapalim alalım 2000 binlira maas ikramiyelerini saymıyorum bile

Kadrolu kitler
Kadrolu kitler - 2 yıl Önce

Kadro politik bir oyunudur bunu maaş videosunu alınca anlayacaklar

Yilmaz aki
Yilmaz aki - 2 yıl Önce

1590 tl maaş aldim nasil kadro bu tesaron firmadayken 1723 tl aliyorduk secimlerde görüşürüz

sahin
sahin - 2 yıl Önce

kafroya gecen tazminat senelik izin haklariyla ve enaz eski maasiyla gececekti hepsi yalan milli savunma bakanligi dusurdu maaslari izinleride vermiyor bunlarla ilgilenin bosverin bedava isleri

sahin
sahin - 2 yıl Önce

kafroya gecen tazminat senelik izin haklariyla ve enaz eski maasiyla gececekti hepsi yalan milli savunma bakanligi dusurdu maaslari izinleride vermiyor bunlarla ilgilenin bosverin bedava isleri

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Belediyede kadro aldık sözde ama yine 1600 tl tek kuruş maaş artmadı
Aynı hamam aynı tas