Taşeron İşçilere 52 Günlük İkramiye Ödeme Müjdesi! Valiliklere Yazı Gönderildi

Kadroya geçen taşeron işçilere 52 günlük ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek? Sağlık Bakanlığı 81 il Valiliğine resmi olarak yazılı belge gönderdi. Taşerona ikramiye ödemesi ne zaman?

Taşeron İşçilere 52 Günlük İkramiye Ödeme Müjdesi! Valiliklere Yazı Gönderildi

Ülkemizde çıkarılan taşeron yasası kapsamında yüz binlerce taşeron işçiye kadro verildi. Buna göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama da 900 bin kişiye devlet güvencesinin verildiği söylenmişti. Taşeron başvuruları devam ederken kadro alacak olan işçilere 52 günlük ikramiye ödemesinin yapılacağı müjdesi verilmişti.

Ancak somut olarak duyuruların yapılmaması ardından taşeron işçilere 52 günlük ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak, taşerona ikramiye parası ne zaman verilecek sorularının yanıtı malesef bulunamamıştı. İkramiyeler ne zaman ödenecek derken Sağlık Bakanlığından müjde verildi.

İL VALİLİKLERİNE YAZI GÖNDERİLDİ

Erken seçim öncesi kadro alan taşeron işçilere 52 günlük ikramiye ödemeleri yapılır mı, ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek derken Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan resmi yazı 81 il Valiliklerine gönderildi. İl Valiliklerine gönderilen yazıda neler yazıyordu? Buna göre Sağlık Bakanlığı daimi işçi kadrosuna geçen personellerin ilave tediye ödemelerinin yapılması gerektiği hususunda bilgi verildi. Sağlık Bakanlığı tarafından taşeron işçilere 52 günlük ikramiye ödemesi hakkında İl Valiliklerine göndermiş olduğu resmi yazının resmini hemen aşağı bölümden sizlere iletiyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilecik Devlet Hastanesi
Bilecik Devlet Hastanesi - 4 yıl Önce

Hastanede temizlik personeliyim kadro gelmeden önce daha iyiydi işimiz. Zorla para ödeniyo bize devlet 75 tl bayram parası verecez diyolar bizim idare 50 vercekmiş işçilerin parasını kesip döneremi ekliyolar paralar hep kesiliyor birileri idarelereli takip etsin nerelere şikayet etmemiz gerekiyor hakkımı versinler eleman sıkıntısı çok bunaldık.

Sevket.
Sevket. - 4 yıl Önce

Belediyelerde calisanlarinadami veriliyo 52 günlük ikramiye lütfen bizlere de verilsin sayın yetkililer size sesleniyoruz bizede yapım guzelik

Ahmer
Ahmer @Sevket. - 4 yıl Önce

Belediye ve teşekkülleri nede verilecek yaziyo...bunun anlamı ne acaba

Mithat
Mithat - 4 yıl Önce

Belediye lere yok dimi

Belediyeci
Belediyeci - 4 yıl Önce

Belediyelere niye yok kardeşim derdiniz ne belediyelerle

Taşaron
Taşaron - 4 yıl Önce

Belediye taşaron kadroya girenlere ikramiye varmı

Taseron
Taseron - 4 yıl Önce

Ne anladık yani belediye ve il özel idareleri 52 tediye alacak mı.?

N E
N E - 4 yıl Önce

Bilecik devlet hastanesi kardeş Bimere veya cimere yazın bakalım o zaman sıkıyorlarsa paranızı kessinler

Davut
Davut - 4 yıl Önce

Biz belediyede çalışıyoruz bize ne promosyon nede 52 gunluk ikramiye var nasil kadroya geçtik anlamadık