Taşeron İşçiler Ne Zaman Kadro Alacak

Taşeron İşçilerin kadro alması ile ilgili açıklamayı sonunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu yaptı

Taşeron İşçiler Ne Zaman Kadro Alacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı taşeron işçilerin kadro alması konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Konu hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisinde de oturumlar devam ederken işçilerin ne zaman kadro alacağı konusu iyice merak konusu olmaya başladı. İlk aşamalarda Haziran - Temmuz gibi aylarda taşeron işçilerin kadro alması beklenmekteydi ancak bu süre uzadı ve Süleyman Soylu konu hakkında açıklama yaptı.

2017'yi Bulacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklama ile taşeron işçilerin kadro alması konusunda çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve pek çok sorunun ortadan kaldırılarak çözüme gittiğini vurguladı. Ancak Belediyeler hakkında çalışmalar hala sonlanmış değil.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu bugün yaptığı açıklama ile Taşeron işçilerin kadro almasının 2017 yılını bulacağını duyurdu. Süre olarak her ne kadar söylediği tarihin kesin bir ifade olmadığını belirtmiş olsada Süleyman Soylu taşeron işçilerin 2016 yılında kadro alamayacağı konusunda duyuru yapmış oldu. Sebep olarak beklendiği gibi belediyelerin konu hakkında çalışmasını belirten Süleyman Soylu bu konu hakkında da çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve en kısa sürede sonuca ulaşarak taşeron işçilerin olabildiğince erken dönemde kamuya geçirilmesi için görüşmelerin devam ettiği vurgulandı
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2016, 00:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE