Tarım ve Orman Bakanlığı Yeni Logosuna Kavuştu!

Cumhurbaşkanlığının başlattığı bir çalışmaya esas olarak Bakanlıkların logoları yenilenme çalışmaları devam ediyor. Daha önce Çalışma, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının logosu yenilenmişti. Yeni logo değişikliği bu kez Tarım ve Orman Bakanlığında oldu. İşte yeni logo..

Tarım ve Orman Bakanlığı Yeni Logosuna Kavuştu!

16 Bakanlığın logo değişiklik çalışmaları devam ediyor. Buna göre bazı Bakanlıkların logosu yenilenerek yeni logosu yayımlanmıştı. Daha önce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Çevre ve Şehircilik Bakanlığının logosunun ardından bu kez Tarım ve Orman Bakanlığı yeni logosuna kavuştu.

Yenilenen logolarda 16 yıldız içerisinde Bakanlığın ismi yazılarak içersinde logosunun yeni yüzleri yer almaya devam etmekte. Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı eski logosunda sarı başak ve güneş simgesi yer almaktaydı. yenilenen logosunda ise kırmızı renk tonları hakim olacak. Yeni logo Bakanlığı internet sitesinde yer aldı. 

İşte Tarım ve Orman Bakanlığı yeni logosu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE