Tarım Kredi Kooperatifleri 490 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

Tarım Kredi Kooperatifleri 490 kişilik kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımı sonuçları açıklandı. Sorgulama ekranı.

Tarım Kredi Kooperatifleri 490 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

Geçtiğimiz haftalar da Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yapılan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 490 kişilik memur ve personel alımı yapılacağı belirtilmişti. İlgili kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi kadrolarına başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve en az 60 ile üzeri puan almış olması gerekmekteydi.

Tarım Kredi Kooperatifleri kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi kadroları için başvurular yapıldı ve adaylar mülakata çağrılma listesi sonuçlarının açıklanmasını beklemekteydi. Sonunda başvuru yapan adayların KPSS puanları ele alınarak sonuçlar kamuoyuna ilan edildi.

KPSS PUANLARI DUYURULDU

Bölge bölge yapılan alımlar için mülakata çağrılan adayların da KPSS puanları duyuruldu. Buna göre Trabzon bölgesi için en yüksek 91 puan en düşük 66 puan, Mersin bölgesinde en yüksek 91 ve en düşük 76 puan, Gaziantep bölgesinde en yüksek 86 en düşük 70, Malatya bölgesinde en yüksek 90 ve en düşük 67, Erzurum bölgesinde en yüksek 86 en düşük 64 puan, Trabzon bölgesinde en yüksek 86, en düşük 65 puan, Samsun bölgesinde en yüksek 90 en düşük 63 puan, Sivas bölgesinde en yüksek 91 puan, en düşük 61 puan, Kayseri bölgesinde en yüksek 89 puan en düşük 64 puan, Ankara bölgesinde en yüksek 89 puan ve en düşük 70 puan, Konya bölgesinde en yüksek 95 puan en düşük 62 puan, Antalya bölgesinde en yüksek 94 puan, en düşük 73 puan, Kütahya bölgesinde en yüksek 89 puan en düşük 62 puan, İzmir bölgesinde en yüksek 97 puan en düşük 68 puan, Sakarya bölgesinde en yüksek 98 en düşük 70 puan ve Balıkesir bölgesinde en yüksek 88 puan en düşük 70 puan ile adaylar mülakata çağrılmıştır. Sonuçları öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//www.tarimkredi.org.tr/mulakat2017.html

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE