Tarım Bakanlığına Tekniker ve Mühendis Ataması Yapılması İçin Kanun Teklifi verildi!

MHP Milletvekili Arzu Erdem Kamuya bir çok branşta mühendis ve teknisyen alımlarının yapılması için kanun teklifini meclise sundu. Tarım Bakanlığı gıda, ziraat mühendisi alımları için kanun teklifi detayları haberimizde

Tarım Bakanlığına Tekniker ve Mühendis Ataması Yapılması İçin Kanun Teklifi verildi!

Tarım Bakanlığına personel alımlarının arttırılması özellikle bir çok branşta mezun olan mühendis ve tekniker kadrosundaki alımların arttırılması için Milliyetçi Harekat Partisi Milletvekili Arzu Erdem Kanun teklifi hazırlanarak meclise sunuldu. Tarım Bakanlığına personel alımı için hazırlanan kanun teklifini Milletvekili Arzu Erdem sosyal medya hesabından da paylaştı.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "bugüne kadar yapılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımları, ülkemizin ihtiyacının çok gerisindedir. Binlerce işsiz mühendis var." denildi. 

Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Su Ürünleri Mühendisi, Hekim Veteriner kadrolarında personel alımlarının arttırılmasını öngören kanun teklifinin detayları;

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 18:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özkan
Özkan - 13 ay Önce

Sulama teknikeri alımı yapılsın

nermin
nermin - 9 ay Önce

laboratuvar mezunu nereye gircekk