Tarım Bakanlığı Gençlik Bakanlığı ve Diyanet İşleri 88 Memur Alacak!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 34 memur, Gençlik ve Spor Bakanlığı 26 memur ve Diyanet İşleri Başkanlığı 28 memur toplam 88 memur alımı yapacak.

Tarım Bakanlığı Gençlik Bakanlığı ve Diyanet İşleri 88 Memur Alacak!

25 Ağustos 2017 tarihleri Resmi Gazete merakla beklenirken sonunda kamuoyuna duyuruldu ve pek çok kamu kurumu ile bakanlıklara kadro açıldı. Buna göre açılan kadroların sayısı her ne kadar az da olsa adaylara müjdeli haberler verilmiş oldu.

Yayımlanan kadrolardan üçünü İşin Olsa ekibi olarak sizler için birleştirdik. Buna göre Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 34 memur, Gençlik ve Spor Bakanlığı 26 memur ve Diyanet İşleri Başkanlığı 28 memur alımı yapacak. Üç kurum için toplam ise 88 kişilik memur ataması yapılacak.

ALINACAK POZİSYONLAR

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
İlçe müdürü, mühendis, veteriner hekim, memur, şoför ve hizmetli kadroları için toplam 34 kişilik memur ataması gerçekleştirecektir. Alımların yakın zamanda yapılması bekleniyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı
İlçe gençlik hizmetleri ve spor müdürü, memur ve teknisyen yardımcısı kadroları için Gençlik ve Spor Bakanlığı toplam 26 kişilik memur ataması yapacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı

İlçe müftüsü, memur, şoför ve hizmetli olmak üzere dört farklı kadro için KHK ile Diyanet İşleri Başkanlığına toplam 28 kişilik memur kadrosu ayrıldı. Alımların ne kısa sürede yapılması bekleniyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 34 memur, Gençlik ve Spor Bakanlığı 26 memur ve Diyanet İşleri Başkanlığı 28 memur alımı olmak üzere toplam 88 kişilik atama gerçekleştirilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 2 yıl Önce

bole bir alim var mi....ne zaman yayinlandi ...