Suveren Jandarma Karakol Komutanlığı'nda Kurban Kesildi.

Terörist grubu PKK tarafından Iğdır'da içi gaz dolu tankerle gerçekleştirilecek olan saldırının son anda önlenmesiyle faciadan dönülmüştü.Olayın kahraman şöförü sayesinde onlarca can kurtulmuş ve şoför ödüllendirilmişti.Olaydan sonra hemen sonra Suveren Jandarma Karakol Komutanlığı'nda kurban kesildi.

Suveren Jandarma Karakol Komutanlığı'nda Kurban Kesildi.

Terörist grubu PKK tarfından Iğdır'da içi gaz dolu tankerle gerçekleştirilecek olan saldırının son anda önlenmesiyle faciadan dönülmüştü.Olayın kahraman şöförü sayesinde onlarca can kurtulmuşve şöför ödüllendirilmişti.Olaydan sonra hemn sonra Suveren Jandarma Karakol Komutanlığı'nda kurban kesildi.

 

PKK'lı teröristlerin 16 ton sıvılaştırılmış doğalgaz (LNG) yüklü  tankerle yapmayı planladığı saldırının önlenmesinin ardından, Iğdır Vali Vekili  Mevlüt Özmen, Vali Yardımcısı Bilgehan Karanfil ile Suveren Jandarma Karakol  Komutanı Başçavuş Kemal Çakır, karakol bahçesinde kurban kesti. Okunan duaların ardından kesilen kurbanın kanı, Özmen ve Karanfil ile  komutanlar tarafından, askerlerin anlına sürüldü. Iğdır-Doğubayazıt karayolunda PKK'lı teröristler, gasbettikleri LNG  yüklü tankeri, Suveren Jandarma Karakol Komutanlığı önünde patlatmaya çalışmış,  saldırı, sürücünün karakola yaklaşık 300 metre mesafede araca binen teröristin  bir anlık dalgınlığından yararlanarak, el frenini çekip durdurduğu araçtan  atlamasıyla önlenmişti.

Türkiyegazetesi

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE