Survivor 2020 Yarışmacıları Ekibi Yurtta Karantinaya Alındı!

Ramazan bayramı için yurda gelen Survivor 2020 ekibi karantina ilin 14 gün yurtta kalacaklar. Yapılacak test sonucunda enfekte olmadıkları anlaşılırsa ikametlerine gönderilecek.

Survivor 2020 Yarışmacıları Ekibi Yurtta Karantinaya Alındı!

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında başka ülkelerden yurda dönüş için tahliyeler devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de sevilen yarışma Survivor 2020 yarışmacıları ve ekibi için gerçekleştirildi.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada kendisinin dönüş yapmayacağını ekibinin Türkiye'ye geleceğini aktarmıştı. Türk Hava Yollarından tarifeli uçak geldi. Nihayet Survivor ekibi ülkeye geldi. Ramazan bayramını evlerinde geçirmek isteyen çalışanlar ilk olarak sağlık görevlileri nezaretinde Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı erkek öğrenci yurtlarına alındı. Toplamda 110 kişi buradaki karantinanın tamamlanmasının ardından evlerine gidecekler.

Yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında yurt dışından ülkemize enfekte artışına neden olmamak için alınan uygulama ilk olarak Umreden dönüş yapan vatandaşlar için uygulanmış ve Ankara ilindeki pek çok yurtta umre görevini tamamlayarak yurda dönen vatandaşlar için gerçekleştirilmişti.

YORUM EKLE