Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! 10 Bin Bekçi Alım İlanı Ne Zaman Açıklanacak?

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları için Polis Akademisi Başkanlığı son dakika açıklaması yaptı ve sözlü sınav sonuçları açıklandı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kadro ihdas edilmişti. 10 Bin bekçi alımı daha yapılması bekleniyor.

Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! 10 Bin Bekçi Alım İlanı Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığından bekçi adayları sevindiren açıklama geldi!

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları için Polis Akademisi Başkanlığı son dakika açıklaması yaptı ve sözlü sınav sonuçları açıklandı. Yedek adaylar için ise yeni adayların belirlenmesi bekleniyor. Bilindiği gibi Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kadro ihdas edilmişti. 10 Bin bekçi alımı daha yapılması bekleniyor.

Resmi Gazetede yayımlanan bazı kurum ve kuruluşların kadro ihdası hakkındaki Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre 10 Bin bekçi alımı daha yapacak. Emniyet Genel Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilecek olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımlarının Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan takvime göre ilan edilmesi bekleniyor.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Bekçi alımlarında adayların T.C. vatandaşı olmaları, ilkokul mezunu olmaları, erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları, 18 yaşını tamamlamaları ve üst yaş sınırında 31 yaşından gün almamış olmaları, yüz kızartıcı bir suçtan hüküm almamış olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, memur olmalarına engel bir hali olmamaları, silah taşımaya engel hukuki engel bulunmaması şartları aranmaktadır. Diğer başvuru şartları için yönetmelik hükümlerini inceleyebilirisiniz.

Bekçi alım ilanları ile ilgili resmi bir açıklama olduğunda anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması ve facebook gurubumuz üzerinden bizleri takip ederek anında bildirim alarak takip edebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin acar
Hüseyin acar - 2 yıl Önce

Ne zaman alım başlayacak

Hakan tunçarslan
Hakan tunçarslan - 2 yıl Önce

İlk okul mezunu olmak yazmıssınız bu dogrumu bekcı haberlerinizde hic ilkokul meznu yazmamistiniz daha once 10 bin bekci alimina ilk okul mezunlarida basvuru yapabilecek mi

Mutlu baydur
Mutlu baydur - 2 yıl Önce

Yeni bekci alımlarında yas duzenlemesi olucakmı olsun artık

Adem aydin
Adem aydin @Mutlu baydur - 2 yıl Önce

Bedelli askerlige basvuran bekcilige basvurabiliyormu

Uğur Özcan
Uğur Özcan - 2 yıl Önce

Bende katılmak istyrm yaşım 28 ilkokul mezunu yum ne zaman alımlar

Sefa
Sefa - 2 yıl Önce

İlkokul mezunu kaldırılmış ilkokul mezunuda olmalıdır magdur kalan okadar insan var

Esraa
Esraa - 2 yıl Önce

Kpss 55 yukarısında olan puanlarla ilgili atamalar gerçeklestirilicek mi ?