Son Dakika: İstanbul Çekmeköy' de Askeri Helikopter Düştü!

Son dakika bilgisi olarak İstanbul Çekmeköy' de bir askeri helikopterin sitenin bahçesine düştüğü ifade ediliyor. Olay yerine çok sayıda sağlık görevlisi, itfaiye ve güvenlik gücünün sevki sağlanıyor...

Son Dakika: İstanbul Çekmeköy' de Askeri Helikopter Düştü!

İstanbul' da yürekleri yakan olay

Çekmeköy' de bir askeri helikopterin zorunlu iniş yaparken, site içerisindeki bir bahçeye düştüğü bilgisi aktarıldı. Üzücü olayla alakalı yapılan açıklamada can kaybı ve yaralı bilgisine yönelik bir ibare yer almazken, olay yerine çok sayıda ambulansın, itfaiye ve güvenlik gücünün sevk edildiği bilgisi verildi. Konuya yönelik İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı tarafından yapılan açıklamada " Aldığımız bilgilere göre şu anda Sancaktepe Çekmeköy sınırında ama Çekmeköy sınırında askeri helikopter acil iniş sırasında düştü. İnşallah temenni ediyoruz can kaybı olmasın, yakın zamanda yine Sancaktepe 'de yine askeri helikopter düşmüştü. 4 askerimiz şehit olmuştu. İnşallah burada temenni ediyoruz , herhangi bir can kaybı yaşanmadan bu olayı atlatmış olalım. Çok sayıda ambulans olay yerinde, itfiaye ekiplerimiz de bölgede. Biraz sonra oraya hareket edeceğiz. Helikopter Sultangazi caddesine yakın bir noktada düşmüş. Oradaki sağlık ekipleri yaralılar var mı tespit edecek. Temenni ediyoruz inşallah can kaybı olmaz, düştüğü yer bir sitenin bahçesi.  " ifadeleri kullanıldı.

4 askerimiz yaralı olarak belirtildi

Yürek yakan olayda, 4 askerimizin yaralı olarak hastaneye sevk edildiği bilgisi aktarılıyor. Konuya ilişkin açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya açıklamasında " Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. " şeklinde aktardı.

Detaylar henüz aktarılmadı

Zorunlu iniş yaparken düştüğü ifade edilen helikopterin neden zorunlu iniş yaptığı, neler yaşandığı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı yukarıda yalnızca belediye başkanı ve valinin açıklamalarına yer verdik. Yeni bir açıklama kamuoyuna aktarıldığında gelişmeleri sizlere ulaştırıyor,bilgilendirme sağlıyor olacağız.

Vali acı haberi verdi, 4 askerimiz de şehit oldu...

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 22:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Betul çelik
Betul çelik - 2 yıl Önce

Aayyy umarim korkulan olmaz ne denilir bilemiyorum ki