Son Dakika: Denizli' de Eğitim Uçağı Düştü! Arama Kurtarma Çalışmaları Başlatıldı

Denizli' den üzen haber geldi. Yapılan bir son dakika açıklamasıyla Denizli' de eğitim uçuşu yapan bir eğitim uçağının düştüğü bilgisi verildi. Bölgeye sağlık ve güvenlik ekipleri sevk edildi ve arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Son Dakika: Denizli' de Eğitim Uçağı Düştü! Arama Kurtarma  Çalışmaları Başlatıldı

Son dakika bilgisi olarak aktarılan haberde Denizli' den üzen bilgi geldi. Eğitim uçuşu yapan bir uçağın düştüğü bilgisi aktarılırken, bölgede arama çalışmaları başlatıldı. Düşen uçağın yolcu sayısı hakkında bilgi henüz bulunmazken, çok sayıda güvenlik ve sağlık personelinin bölgeye sevk edildği bilgisi aktarılıyor. Üzen habere yönelik son dakika gelişmelerini takip edip sizlere aktarıyor olacağız.

DHMİ hemen çalışmaları başlattı

Bölgeye hemen arama kurtarma ekiplerinin sevk edildiği bilgisi verildi. Arama kurtarma çalışmalarının başlatıldığı bilgisi aktarılan kazaya yönelik ölü ve yaralı sayısı konusunda bilgi aktarılmadı. Büyük üzüntü veren kazaya ilişkin Merkezefendi bölgesi olduğu yönünde aktarımlar sağlanırken, çalışmaların durumuyla alakalı bilgi verilmedi. Eğitim uçağının düşüşüyle alakalı bilgiler de henüz netlik kazanmadı. Uçağın neden düştüğü, yolcu sayısı, ölü ve yaralılar konusunda bilgiler henüz belli olmadı. Eğitim uçağındaki yolcu sayısı ve son durumlarına yönelik bilgiler geldiğinde aktarıyor olacağız.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 12:32
YORUM EKLE