Son Dakika: Cumhurbaşkanı Yeni Askerlik Sistemi Düzenlemesi Konusunda Tarih Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında yeni askerlik sistemi düzenlemesi konusunda çok sayıda soru yöneltildiğini aktaran CNN Türk sunucularına, askerlik sistemi düzenlemesiyle alakalı takvimi aktardı. Açıklamasından satır başları haberimizde...

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Yeni Askerlik Sistemi Düzenlemesi Konusunda Tarih Verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında açıklama yaparak, yeni askerlik sistemiyle alakalı çok sayıda soru yöneltildiğini aktaran CNN Türk sunucularına yanıt verdi. Son dakika gelişmesi olarak aktarabileceğimiz bu haberde, Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli ifadeler kullanarak, meclis başkanı seçiminin ardından bu sürecin yaşanacağını vurguladı.

MECLİS BAŞKANI SEÇİMİ

Açıklamasında " Seçim sonrasına kalır, mecliste büyük ihtimalle yarın meclis başkanlığı seçimi var. O turlar bitince yarın saat 17.00 gibi büyük ihtimalle biter diye düşünüyoruz. Sayın Bahçeli zaten bu noktada açıklamasını sağolsun yaptılar, bizlerde arkadaşlarımızla çalışmalarımızı yaptık. Bütün milletvekillerimizin eksiksiz mecliste olmasını istiyoruz, bir an önce orda seçimi bitirip yeni meclis başkanımız görevine başlamış olacak diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında yeni askerlik yasasıyla alakalı açıklamalara da yer verdi. Açıklamasında yeni askerlik yasasının ne zaman çıkacağı yönündeki soruya da önemli bir yanıt verdi ve yeni askerlik yasasıyla alakalı düzenlemenin seçim sürecinden sonra gündeme geleceğini ve yakın zamanda çıkacağını vurguladı.

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ AÇIKLAMASI GELDİ

Cumhurbaşkanı erdoğan yeni askerlik sistemindeki düzenlemeyle alakalı " Yakın yakın, tarih vermeyeyim, şimdi Milli Savunma Bakanımız da yurt dışında. Ancak süreç yakındır. " ifadelerini kullandı.

ASKERLİK SİSTEMİYLE ALAKALI TÜM GELİŞMELER CANLI CANLI İSİNOLSA.COM ADRESİNDE SİZLERLE OLACAK! TÜM GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK İÇİN İSİNOLSA.COM MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ. UYGULAMALARIMIZ ÜCRETSİZ OLARAK UYGULAMA MAĞAZALARINDA KULLANIMA SUNULMUŞ DURUMDADIR.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 23:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

meclis başkanı seçimi kastedilmiştir umarım.

İsmail bayrak
İsmail bayrak - 2 yıl Önce

Askerliğin düşmesi devletimize ekonomik açıdan büyük destek sağlar bende askerim askeri çöpe giden yemekler hâttı hesabi yok yani yazık günah

fatih
fatih - 2 yıl Önce

böyle bizleri sevindiriyorsunuz fakat psikolojimiz bozuldu ne zaman çıkacağını bir an önce söylemenizi rica ederiz hergün bunu düşünmekten gerçelten psikolimiz bozuldu

samet
samet - 2 yıl Önce

Silah altindakilere 6+6 vuracak mi esitsizlik olamasin herkese vursun bilgisi olan var mi