ŞOK Marketleri Aktüel Ürünler ( 6 Kasım - 13 Kasım)

Dün itibariyle başlayan indirim kampanyası bir hafta boyunca evlerinize misafir olmaya devam edecek. ŞOK marketleri tarafından karşılanacak olan indirim fırtınasının detaylarını sizler için sunmaktayız.

ŞOK Marketleri Aktüel Ürünler ( 6 Kasım - 13 Kasım)

ŞOK marketleri tarafından her hafta özenli bir şekilde hazırlanarak evlerinize en uygun şekilde servis yapılan birçok ürün sizler için bu hafta da ŞOK marketlerinde sizler ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Yapılan en iyi kampanyalar ile sizlerin marketleri ziyaret etmeniz için hazırlanan ürünler evlerinize doldurmanızı beklemektedir. Ev eşyalarından mutfak eşyalarına her çeşit olan ürünler en uygun fiyatlar ile ŞOK marketlerinde sizleri beklemektedir.

ŞOK Aktüel Ürünler

ŞOK marketleri reyonlarında sizler için bekleyen indirimler dün itibariyle tüm marketler başladı. 81 ilde bulunan ŞOK marketlerinin 1 hafta boyunca süreceği indirim kampanyasına katılmak için sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Farklı indirimlerin sunulduğu kampanyalar ile ilgili olarka ürünler şu şekildedir; " Jean Ceket, Bere, Çorap, Şapka, Terlik, Süpürge, Mont, Panço, Arko Traş Seti, Bebek Yağı, Toz Detarjan, Tat Basmeti Pirinç, Etli Benimo, Tabak Çanak" ürünleri ile ŞOK marketlerinde indirimlere başlandı. 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 10:29
YORUM EKLE