Şok Market Aktüel İndirim Kataloğu Yayımlandı! (30 Mayıs - 5 Haziran)

Şok Market aktüel indirim ürünler kataloğunu yayımladı. Bu hafta satılacak olan 30 Mayıs - 5 Haziran ürünleri tüm müşterilere duyurulmuş oldu.

Şok Market Aktüel İndirim Kataloğu Yayımlandı! (30 Mayıs - 5 Haziran)

Ülkemizin market mağazacılık konusunda lider firmaları arasında yer alan ve Türkiye geneli 5 bin 500 civarı şube ile hizmet ederek her gün yeni incelemeler yapıp uygun olan bölgelere şube açılışı yapmakta olan Şok Market binlerce farklı mağazasında ürünleri en uygun fiyata satarak müşteri memnuniyetini her sefer artırmaya özen göstermekte olup haftanın belirli günlerinde fırsat ürünleri satarak müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Şok Market'in 30 Mayıs - 5 Haziran aralığinda satacağı aktüel ürünler, indirimli ürünler listesini merak ediliyordu ve sonunda Şok Market'in 30 Mayıs, 5 Haziran ürün kataloğu dağıtılmaya başlandı. Buna göre şubenin yakınlarındaki evlerin posta kutularına pek çok Şok Market'in kataloğu dağıtıldı. Peki bu hafta hangi aktüel, indirimli ürünler satılacak?

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok Market'in aktüel kataloğuna bakıldığında 3 yıl garantili su filtreli elektrikli süpürgenin 149 TL, 3 yıl garantili seramik tabanı ütünün 59,90 TL, 80 x 150 cm boyutundaki kilim 17,50 TL, çocuk oyuncakları 7,95 TL'den başlayarak 12,95 TL'ye kadar yükselmektedir, tek kişilik çarşaf 12,90 TL, çift kişilik çarşaf 16,90 TL, saç kesme makinesi 24,90 TL, bay / bayan spor ayakkabı 29,90 TL, pamuklu tek kişilik pike 24,90 TL, çift kişilik pamuklu pike 29,90 TL, ramazan paketi 49,90 TL olmak üzere yine pek çok ürün uygun fiyatlara Şok Market'in mağazalarında aktüel ürünler, Şok indirimli ürünler olarak 30 Mayıs - 5 Haziran tarihlerinde satılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu
Arzu - 4 yıl Önce

makyaj için kılıflı fırça takımı ne zaman gelecek

Yasemin
Yasemin - 4 yıl Önce

Bugün şok markete süpürge icin gittim gelmemiş acaba kandırıyomuyuz merak ettim başka şok marketleri de aratdırdım yok demişler