ŞOK Aktüel Ürünler (27 Mart-2 Nisan)

ŞOK aktüel ürünler bu hafta içerisinde farklı kampanyaları bünyelerinde barındırarak Çarşamba itibariyle başlayarak 5 gün devam edeceği bildirildi. Birbirinden farklı kampanyaları bünyelerinde barındıran ŞOK marketleri tarafından bu hafta yayınlayacağı kampanyaları haberimize sunuyoruz.

ŞOK Aktüel Ürünler (27 Mart-2 Nisan)

ŞOK marketleri bünyesinden birçok kişiye ulşatırılacak ve birbirinden farklı kampanyalar ile birlikte sunulacak ürünlerin indirim kataloğu tamamlanarak marketlerde ki yerini haldı. Hafta sonu kampanyasıyla birlikte vatandaşların satışına sunulan birçok ürün tüm Türkiye'de ki ŞOK marketlerinde alıcısını beklemektedir. Birçok kampanya ve indirimin bir arada tutulduğu ŞOK Marketleri kampanyasında bu hafta mutfak eşyalarından tutunda evlerinizde işinize yarayabilecek birçok kampanya sizlerin olacak. 29 Mart Çarşamba itibariyle başlayacak olan kampanya için son gün 2 Nisan 2019 Salı günü belirlenmiştir. 

Aktüel Ürünler Kataloğu 

ŞOK marketleri tarafından sunulacak olan aktüel indirimli ürünler şu şekilde belirlenmiştir. Aktüel indirimli ürünler ile birlikte Teba 2 yıl garantili seramik tabanlı ütü 79,90 TL, elektrikli kahve cezvesi 24,90 TL satışa sunulacak. Evinizin banyonuzda işinize yarayacak olan deterjanlar ise 7 kg toz deterjanı 36,75 TL'ye satılacak ve bununla birlikte 4 kg Pril bulaşık deterjanı 18,90 TL'ye satışa sunulacak. 90'lı Finish Powerbaol kapsülünde ise bu hafta ŞOK marketlerinde indirime gidilecek. 32'li Solo Tuvalet kağıdı ise 28,75 TL'ye ŞOK marketlerinde indirime girilecektir. 

YORUM EKLE