Şırna'ta 23. Jandarma Sınır Tümenin'de Büyük Hareketlilik

Son yılların en büyük sevkiyatı Şırnak'ta bugün gerçekleşti. Şırnak'ta bulunan 23. Jandarma Sınır Tümenine toplamda 70 adet Kirpi ve Kobra gibi zırhlı araçları giriş yaptı. Peki başlayan bu sevkiyat yeni bir operasyonun habercisi mi? işte ayrıntılar.

Şırna'ta 23. Jandarma Sınır Tümenin'de Büyük Hareketlilik

Son yılların en büyük sevkiyatı Şırnak'ta bugün gerçekleşti. Şırnak'ta bulunan 23. Jandarma Sınır Tümenine toplamda 70 adet Kirpi ve Kobra gibi zırhlı araçalrı giriş yaptı. Peki başlayan bu sevkiyat yeni bir operasyonun habercisi mi? işte ayrıntılar.

 

70 ADET YENİ ARAÇ

Aralarında Kirpi ve Kobra gibi zırhlı araçlarında bulunduğu 70 araçlık konvoy, 23. Jandarma Sınır Tümenine giriş yaptı.
Şırnak'a bugün Mardin yönünden gelen ve yaklaşık 70 araçtan oluşan askeri konvoy, çevre yolundan kent merkezinde bulunan 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığına giriş yaptı. Konvoyda, Kirpi, Akrep ve Kobra adı verilen zırhlı araçlar ile askerleri taşıyan otobüsler yer alırken, konvoyun zırhlı araçlar tarafından korunduğu görüldü. Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'na yapılan asker sevkiyatının, daha sonra uygun görülen birliklere gönderileceği öğrenildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE