Şırnak'ta Feci Kaza! Kaçak Maden Ocağında Göçük!

Şırnak'ta kömür ocağında yaşanan göçükte 1 kişi ölü. Şırnak'ta kömür ocağında meydana gelen göcükte 1 işçi öldü. Kaçak olarak faliyet göstediği öğrenilen kömür ocağında meydana gelen göcükte 1 işçi hayatını kaybetti.

Şırnak'ta Feci Kaza! Kaçak Maden Ocağında Göçük!

Şırnak'ta kömür ocağında yaşanan  göçükte 1 kişi ölü. Şırnak'ta kömür ocağında meydana gelen göcükte 1 işçi öldü. Kaçak olarak faliyet göstediği öğrenilen kömür ocağında meydana gelen göcükte 1 işçi hayatını kaybetti.

Şırnak'ta kaçak olarak faaliyette bulunan kömür ocağında meydana gelen göcükte 1 işçi yaşamını yitirdi.Şırnak merkez Kemerli Köyü yakınlarında bulunan Cudi Dağı eteklerinde ve valilikçe yasaklanmasına rağmen kaçak olarak kömür çıkarılan bir maden ocağında bugün saat 15.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir sebeple göçük meydana geldi.

1 KİŞİ ÖLDÜGöçük altında kalan 49 yaşındaki Halil Atak, arkadaşlarının çabası sonucu yaralı olarak çıkarıldı. Ağır yaralı olarak ambulansla Şırnak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Atak, burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
 
Ölüm haberini duyarak hastane acil servisine gelen Atak'ın yakınları, burada sinir krizleri geçirdi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 00:43
YORUM EKLE