Şimşek Açıkladı: 'Hükümet Söz Verdi, Taşeron Sorunu Çözülecek'

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, son zamanların en çok tartışma konusu haline gelen” taşerona kadro” haberlerine dair önemli açıklamalarda bulunur. Şimşek,” taşeron sorunu, bu sene çözülecek”dedi.

Şimşek Açıkladı: 'Hükümet Söz Verdi, Taşeron Sorunu Çözülecek'

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, son zamanların en çok tartışma konusu haline gelen” taşerona kadro” haberlerine dair önemli açıklamalarda bulunur. Şimşek,” taşeron sorunu, bu sene çözülecek”dedi. Taşeron işçiler ne zaman kadroya alınacak? hükümet tarafından Taşeron işçilere verilen kadro sözleri için meraklı bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz seçimlerde söz verildiği üzere taşeron işçiler kadrolarını almak için her geçen gün ümitlerini kaybediyor. Hükümet tarafından yapılan birçok açıklamaya rağmen kadro bekleyen taşeron işçiler ise kendilerine verilmesi düşünülen kadro için Pek ümitli olmasalar da, yine de kulakları yapılacak bir yeni açıklamada.

Türkiye'de bulunan binlerce taşeronun  uzun zamandır beklediği kadro haberi her geçen gün bir çok konu altında bakanlıklar ve vekiller tarafından açıklanmaya devam ediliyor. En son olarak Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, taşeronların beklemiş olduğu haberlere bir yenisini daha ekledi. Basında en çok konuşulan konuların başında gelen” taşerona kadro” için Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek şu açıklamaları yaptı;

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,” Maliye Bakanlığı ile  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı  taşeron çalışmalarını sürdürüyor. bu taşeron konusu hükümetimizin vermiş olduğu bir sözdür. Bu sene içerisinde bu sorun çözüme kavuşacak”dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 10:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadro yok
kadro yok - 3 yıl Önce

Hükümet sürekli taşeron sorunu çözülecek diyor hiç kadro verecegiz diyen olmadı

Urfali
Urfali - 3 yıl Önce

Bu gitisle zor veriler bari mileti umutlandirmayin kandirmayin yazik bu insanlara

Urfali
Urfali - 3 yıl Önce

Bu gitisle zor veriler bari mileti umutlandirmayin kandirmayin yazik bu insanlara

Fox
Fox - 3 yıl Önce

Burdan fox tv ailesine ismail kücükkaya fatih portakala cok tesekkurler....fox tv den baska hic bir haber kanali taserondan bahsetmiyor...

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

InşaAllah tam kadro olur bu kadar bekledikten sonra

taşeron
taşeron - 3 yıl Önce

Taşeron olarak çalışıyorum ister çözün ister çözmeyin 2019

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

InşaAllah tam kadro olur bu kadar bekledikten sonra

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

EKK bakanlar kurulu nezaman haber yapın taşeron gözler orda 2 kelimeye bakıyorum