Şemdinli'deki Çatışmada Bebeklerini Banyoya Sakladılar

Şemdinli’de çatışma esnasında banyoya saklanan bebek mucize bir şekilde kurtuldu.Terör örgütü PKK'nın güvenlik güçlerine saldırısı sonucu evlerine isabet eden mermilerden korunmak isteyen aile beklerini banyoya götürdü, daha sonra orayada mermiler isabet edince aile aynı banyonun resmini çekerek internette yayınladı.

Şemdinli'deki Çatışmada Bebeklerini Banyoya Sakladılar

Şemdinli’de çatışma esnasında  banyoya saklanan bebek mucize bir şekilde kurtuldu.Terör örgütü PKK'nın güvenlik güçlerine saldırısı sonucu evlerine isabet eden mermilerden korunmak isteyen aile beklerini banyoya götürdü, daha sonra orayada mermiler isabet edince aile aynı banyonun resmini çekerek internette yayınladı.

HAKKARİ Şemdinli İlçesi’nde geçen hafta PKK’lı teröristlerin güvenlik güçlerine saldırı üzerine çıkan çatışma sırasında evlerine isabet eden mermilerle büyük panik yaşayan memur çift, bebeklerini puset içinde banyoya sakladı. Çift, ateşin kesilmesiyle bebeklerini alıp, başka bir binada oturan ev sahiplerinin evine sığındı. Bebeğin alınmasından 10 dakika kadar sonra banyoya da mermiler isabet etti. Çift, olaydan sonra bebeklerini  banyoda saklarken çektikleri ve evin harap haldeki fotoğrafları, sosyal medyadan paylaştı.

Şemdinli’de geçen 14 Ağustos tarihinden itibaren güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında sık sık çatışmalar çıktı. Çatışmalar, günlük yaşamı güçleştirirken, ilçe merkezinde oturanlar tedirginlik yaşadı. İlçede görevli bir çocuk sahibi memur çiftin, geçen haftaki bir çatışma sırasında oturdukları daireye isabet eden mermiler nedeniyle büyük panik yaşadıkları da ortaya çıktı. Evde oluşan hasarın boyutu ve çatışmalar sırasında banyoya saklanan bebeğin çekilen fotoğrafları, sosyal medyada paylaşıldı.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 21:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE